Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

16 ore în urmă
6

59.500 €
74.38 € / mp

PARCELA TEREN INTRAVILAN - strada Mihai Emines ...

Periferie, Baia Mare

800 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
4

14.000 €
20.44 € / mp

Teren de vânzare | 685 mp | strada Vrancei

Nord, Baia Mare

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

49.000 €
28.82 € / mp

De vânzare teren-intravilan- 17 ARI-LOC SUPERB ...

Sud, Baia Mare

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

95.000 €
77.55 € / mp

Teren Victoriei Zona Pronto

Exterior Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

1.225 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.951 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

1.319.000 €
149.90 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan zo ...

Nord-Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

8.799 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

1.390.000 €
54.34 € / mp

Teren zona Strada Sanatatii

Nord, Baia Mare

La ~5km distanță

25.581 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

165.000 €
289.98 € / mp

Oportunitate rară! Teren intravilan 569 mp ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

569 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

285.000 €
61.96 € / mp

Teren 4,600mp Baia Mare / Strada Oborului

Exterior Nord, Baia Mare

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

110.000 €
16.77 € / mp

Teren de vânzare – exclusivitate, Baia Mare, st ...

Exterior Est, Baia Mare

La ~5km distanță

6.561 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

81.000 €
16.79 € / mp

Teren intravilan in Baia Mare de vanzare, 48 ar ...

Nord, Baia Mare

La ~5km distanță

4.824 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

153.000 €
139.09 € / mp

PANORAMA DE VIS ! Teren intravilan Aleea Plaiul ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

44.000 €
44 € / mp

Teren extravilan, potențial de investiție – 10 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

27.000 €
54 € / mp

De vanzare teren intravilan, zona Dru Relax

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
4

125.000 €
52.17 € / mp

Teren panoramic de vanzare cu vedere superba as ...

Nord-Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

2.396 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

85.000 €
61.28 € / mp

Teren Baia Mare strada Victoriei

Vest, Baia Mare

La ~5km distanță

1.387 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

29.900 €
27.92 € / mp

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

1.071 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

27.000 €
29.22 € / mp

Apa Sarata Teren de vanzare cu deschidere la pa ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

924 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

49.000 €
64.81 € / mp

Teren intravilan 756mp si cota parte de drum Ba ...

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

85.000 €
103.66 € / mp

Valea Rosie, teren 820 mp intravilan

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

820 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
13

299.000 €
192.41 € / mp

Teren exclusivist cu priveliste de vanzare in B ...

Valea Roșie, Baia Mare

La ~5km distanță

1.554 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
111.84 € / mp

STRADA GRIVITEI Baia Mare, teren intravilan ide ...

Griviței, Baia Mare

La ~5km distanță

760 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

108.630 €
102 € / mp

Teren intravilan 10 ari, zona Grigore Ureche, P ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

1.065 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

95.000 €
52.40 € / mp

Teren 1813 mp Baia Mare

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

1.813 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

249.999 €
24.90 € / mp

Teren de vânzare | Suprafață 10.040 mp | 2.500 ...

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~5km distanță

10.040 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

57.500 €
62.000 €
34.85 € / mp

Valea Borcutului,Teren intravilan de vanzare, i ...

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

120.000 €
60 € / mp

AUREL VLAICU teren intravilan 2000mp cu proiect ...

Valea Borcutului, Baia Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
8

55.000 €
63.36 € / mp

Teren Baia Mare str Barajului+Proiect

Ferneziu, Baia Mare

La ~5km distanță

868 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5.783 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

58.000 €
21.40 € / mp

Teren intravilan Recea 27 ari

Recea

La ~5km distanță

2.710 mp teren
Construcții