Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

1.751.470 €
70 € / mp

Snavov land for sale residential project

Vlădiceasca

25.021 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

143.264 €
37 € / mp

Vânzare teren, intravilan, 3.872 mp, Tîncăbești ...

Vlădiceasca

3.872 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
16

35.900 €
50 € / mp

Lot de 720mp de vanzare in Vladiceasca, intrare ...

Vlădiceasca

718 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

27.000 €
54 € / mp

Teren 500mp Vladiceasca / None

Vlădiceasca

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

160.000 €
41.03 € / mp

Teren intravilan, 3916 mp, dubla deschidere, Vl ...

Vlădiceasca

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

216.450 €
65.59 € / mp

Teren Intravilan

Vlădiceasca

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

93.500 €
55 € / mp

Snagov - Vlădiceasca, teren 1700 mp

Vlădiceasca

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

30.746 €
21.000 €
51.24 € / mp

Terenuri de vânzare – Vladiceasca, Snagov

Vlădiceasca

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

149.500 €
115 € / mp

Acesta este momentul tău de a investi într-un l ...

Vlădiceasca

1.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
4

32.900 €
49.25 € / mp

Snagov Ciofliceni - Teren 668 Mp, D 30 M, Gaz, ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

668 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

66.700 €
49.93 € / mp

Snagov Ciofliceni Mânastire- Teren 1432 Mp, D 6 ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.336 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

72.000 €
65.45 € / mp

Teren 1100 mp, Deschidere la Șoseaua Ghermanest ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
12

73.750 €
59 € / mp

Teren intravilan inconjurat de padure, Cioflice ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

149.900 €
45.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare Ciofliceni | Gherma ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

3.277 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

110.770 €
94.35 € / mp

Vanzare teren constructie casa CIOFLICENI - SNA ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.174 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

56.800 €
71 € / mp

Teren intravilan 800 mp | ocazie rara | Padure ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

398.300 €
409.680 €
175 € / mp

Teren lac Snagov – deschidere la lac aprox20m, ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

2.276 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

106.000 €
66.25 € / mp

Teren Ciofliceni lângă pădure,Utilități complet ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

367.220 €
70 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 5.986 mp, Cioflic ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

5.246 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

265.000 €
124.500 €
75.71 € / mp

Intravilan Snagov in vecinatatea centrului hipi ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

37.500 €
75 € / mp

Teren de 500mp cu deschidere dublă 14/35m, stra ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

38.798 €
32.065 €
73.20 € / mp

Snagov- Ciofliceni, loturi de casă între 505-62 ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

520.000 €
92.86 € / mp

Teren 5600 mp Snagov Lac

Ciofliceni

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

149.900 €
134.900 €
45.74 € / mp

Teren Ghermanesti-Ciofliceni, in com. Snagov, s ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

3.277 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

252.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Snagov - Ciofliceni

Ciofliceni

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

43.776 €
36.179 €
46.37 € / mp

Loc de casă cu utilități, 944mp cu 29m deschide ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

944 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

58.000 €
19.42 € / mp

Teren 3000 mp în Snagov – zonă in dezvoltare, a ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

2.987 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

442.500 €
59 € / mp

Snagov padure - Teren intravilan cu PUZ aprobat

Ciofliceni

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
11

61.600 €
22 € / mp

Teren Izvorani -Padure -COR

Izvorani

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

899.000 €
74.92 € / mp

Preț ajustat | Teren 12.000 mp cu deschidere la ...

Izvorani

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții