Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
43.05 € / mp

Teren Intravilan 511 mp

Vidra

511 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

2.000 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.114.980 €
220 € / mp

Teren de Vanzare Dealul Alunis 37-49 Berceni - ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

14.159 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

693.500 €
73 € / mp

Teren Intravilan Sector 4 Berceni langa DR9

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

789.632 €
62 € / mp

PROPRIETAR vand teren - sect 4 - METRO BERCENI ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

12.736 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

625.000 €
125 € / mp

Teren intravilan sector 4 langa The Grand Krist ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
287.08 € / mp

Brancoveanu, Strada Boltei, teren intravilan cu ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

209 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Vând teren intravilan situat în Mogoșești (Adun ...

Mogoșești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

12.675.000 €
39,000.00 € / mp

Teren intravilan 325 mp – Comuna Berceni, Strad ...

Berceni

La ~5km distanță

325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

26.000 €
69.15 € / mp

Teren de vânzare comuna Berceni

Berceni

La ~5km distanță

376 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

56.525 €
85 € / mp

Com Berceni, teren 665mp - 35m x 19m

Berceni

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

24.550 €
25 € / mp

Teren intravilan de 982mp, comuna Adunatii Copa ...

Varlaam

La ~5km distanță

982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

49.900 €
34.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copaceni Ilfov pent ...

Copăceni

La ~5km distanță

1.430 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.514 €
19.99 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Budeni

La ~10km distanță

526 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

70.300 €
37 € / mp

Teren 1900Mp,Loc 1Decembrie,Ilfov, /utilitati/i ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

127.500 €
85 € / mp

Teren de vânzare 1500 m.p. comuna 1 Decembrie, ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

5.350.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan 21.4 ha – Acces Direct DN5A – ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

214.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.800 €
28 € / mp

Adunați Copaceni teren casă

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

89.030 €
29 € / mp

Teren intravilan 3070 mp + casă din cărămidă | ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

280.000 €
70 € / mp

Vand teren Jilava - langa A0 - 4000mp

Jilava

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Jilava

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.900.000 €
50 € / mp

Vindem teren intravilan

Jilava

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

11.960 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Orăști

La ~10km distanță

1.196 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.272 €
37 € / mp

TEREN INTRAVILAN POSTAVARI, FRUMUSANI

Postăvari

La ~10km distanță

656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.109.625 €
125 € / mp

Teren de vanzare direct propietar

Odăile

La ~10km distanță

8.877 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

91.000 €
140 € / mp

Vand Teren L1A (P+2+M)

Giurgiului, Sector 4

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

16.000 €
32 € / mp

TEREN DE CASA

Pădurișu

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

10 €
0.02 € / mp

Frumusani, teren intravilan de vanzare pentru c ...

Frumușani

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Vidra, județul Ilfov

Vidra, situată în apropierea Bucureștiului, este o zonă în dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri pentru construcții. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 104.000 euro, cu oferte ce încep de la 30.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 999.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 40% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Dimensiuni: Deși nu sunt disponibile date precise despre dimensiunile medii, prețul pe metru pătrat variază între 15 și 105 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 43 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Vidra reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în terenuri de construcție, având un mix de prețuri accesibile și o piață dinamică. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Vidra?