Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

16.999 €
19.999 €
26.77 € / mp

Vand 4 Loturi de teren langa A0 pod Domnesti

Țegheș

635 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
67.20 € / mp

De vânzare teren construcție, 744mp

Domnești

La ~5km distanță

744 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

35.000 €
116.67 € / mp

Teren construcție casă

Domnești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

55.000 €
55 € / mp

Parcele de 1000-4000mp cu acces facil și utilit ...

Domnești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

205.500 €
150 € / mp

Teren de vânzare “Dumbrava Minunata” în Domnest ...

Domnești

La ~5km distanță

1.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

44.900 €
89.80 € / mp

Teren intravilan 500 mp Clinceni, Str. Fortului ...

Olteni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

49.000 €
75.62 € / mp

Teren cu autorizatie de construire pentru 2 loc ...

Olteni

La ~5km distanță

648 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.500 €
74.53 € / mp

Teren Cornetu langa lac

Cornetu

La ~5km distanță

539 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare Aeroportului Cornet ...

Cornetu

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
57.47 € / mp

Vand teren in Buda Jud. Ilfov, str. Scolii

Cornetu

La ~5km distanță

1.044 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

90.000 €
90 € / mp

Teren de vânzare – Cornetu, Ilfov – Strada Brad ...

Cornetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

245.000 €
50 € / mp

Vand teren Str. Magnoliei

Ciorogârla

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

74.000 €
89.91 € / mp

Vând teren central , pretabil diverse investiți ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

823 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
35 € / mp

Teren Ciorogarla 2000mp langa autostrada A0 Ilf ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

60.000 €
40 € / mp

Teren Balta Facau

Coteni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

8.614.710 €
199 € / mp

Oportunitate de investiție - teren de vânzare - ...

Central, Bragadiru

La ~10km distanță

43.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

450.000 €
121.59 € / mp

Teren cu Constructii De Vanzare! Deschidere de ...

Vest, Bragadiru

La ~10km distanță

3.701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

553.950 €
150 € / mp

Teren intravilan, 3693 mp, acces direct Centura ...

Central, Bragadiru

La ~10km distanță

3.693 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

49.000 €
98 € / mp

Proprietar ofer spre vanzare teren

Central, Bragadiru

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

230.336 €
32 € / mp

Vand teren intravilan pt constructie hala-Bolin ...

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

7.198 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

35.000 €
25.31 € / mp

Bolintin Deal Intravilan 1383mp str.Campul nou ...

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

1.383 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

60.000 €
12 € / mp

Teren intravilan construibil Bolintin Deal 5000 ...

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

135.000 €
112.000 €
13.50 € / mp

Teren intravilan Blointin Deal super investitie

Bolintin-Deal

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

296.500 €
72.99 € / mp

Teren de vanzare Bucuresti sector 5 persoana fi ...

Măgurele, Sector 5

La ~10km distanță

4.062 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

135 €
0.11 € / mp

Teren de vanzare 1245mp

Dragomirești-Deal

La ~10km distanță

1.245 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

229.500 €
45 € / mp

TEREN DE VANZARE- -Plparcele de la 550 mp zo ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

1.530.000 €
34.04 € / mp

Teren de Vanzare: 44950 mp. Zona Industr. Chiti ...

Dragomirești-Vale

La ~10km distanță

44.950 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.564.000 €
34.75 € / mp

Centura Bucuresti Nord, Parcul Logistic Chitila ...

Dragomirești-Vale

La ~10km distanță

45.001 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

33.165 €
55 € / mp

Teren Loturi de case in Dragomiresti Vale ILFOV

Dragomirești-Vale

La ~10km distanță

603 mp teren
Construcții