Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

Azi
5

20.900 €
21.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare Cernica – Tânganu | ...

Tânganu

954 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.331.000 €
1.330.000 €
35.59 € / mp

Teren intravilan 3,74 ha | Cernica - Tanganu | ...

Tânganu

37.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

60.000 €
74.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Cernica – Tanganu ...

Tânganu

808 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

2.464.740 €
60 € / mp

Teren Intravilan ,Cernica, Lac Baltatu ,sat Tan ...

Tânganu

41.079 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
15

800.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 20.000 MP - TÂNGANU - A2 PUZ A ...

Tânganu

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

55.000 €
22.92 € / mp

Teren cu deschidere la lac in Fundeni de Calara ...

Tânganu

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

200.000 €
40 € / mp

TÂNGANU / CERNICA - TEREN INDUSTRIAL 5.000 MP

Tânganu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

285.499 €
235.950 €
57.10 € / mp

OCAZIE UNICA TEREN IEFTIN-PUZ INDUSTRIAL CERNIC ...

Tânganu

5.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
6

130.000 €
52 € / mp

TEREN 2500MP BALACEANCA

Bălăceanca

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

34.725 €
28.699 €
98.65 € / mp

0% comision | Loturi casa 352mp Balaceanca | Ut ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

352 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

300.780 €
22.50 € / mp

Teren intravilan la asfalt si statie autobuz Il ...

Poșta

La ~5km distanță

13.368 mp teren
Construcții

Agenție

3 săptămâni în urmă
32

105.000 €
107.69 € / mp

Teren cu o casă demolabilă în satul Poșta la 15 ...

Poșta

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

93.600 €
26 € / mp

Super Ocazie!Teren intravilan de vanzare ideal ...

Poșta

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
34

150.000 €
88.24 € / mp

Teren în apropiere de București - Poșta

Poșta

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
28

500.000 €
40.16 € / mp

Poșta -Teren 12.450mp pretabil hală/rezidențial ...

Poșta

La ~5km distanță

12.450 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
16

145.000 €
48.33 € / mp

Poșta Teren 3000mp aproape de utilități ideal p ...

Poșta

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

800.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 20.000 MP - CERNICA - A2 PUZ A ...

Cernica

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

400.000 €
181.82 € / mp

teren superb cu deschidere la lacul Cernica

Cernica

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

175.335 €
105.18 € / mp

Teren pretabil hala industriala/rezidential Cat ...

Cernica

La ~5km distanță

1.667 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

720.000 €
180 € / mp

Oxigenului - Drumul intre Tarlale 4000 mp

Cernica

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

869.000 €
110 € / mp

Pelungirea Garii Catelu, Cernica 13.000 mp

Cernica

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

280.000 €
28 € / mp

Cernica -Balaceanca ,Autostrada A0 ,10000 mp

Cernica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.126.887 €
1.026.418 €
87.85 € / mp

Teren intravilan 12828 mp Cernica/Pantelimon l ...

Cernica

La ~5km distanță

12.828 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 931,312 € și 1.026.418 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

150.880 €
82 € / mp

Teren intravilan Cernica la soseaua principala ...

Cernica

La ~5km distanță

1.840 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

11.000.000 €
249.61 € / mp

VANZARE TEREN, ILFOV, PANTELIMON, CERNICA, ST 4 ...

Cernica

La ~5km distanță

44.069 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

7.500.000 €
206.19 € / mp

VANZARE TEREN, ILFOV, PANTELIMON, CERNICA, ST 3 ...

Cernica

La ~5km distanță

36.375 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

232.500 €
155 € / mp

De Vanzare Teren Cernica Strada Luceafarului Zo ...

Cernica

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

950.000 €
239.29 € / mp

Teren 4000 mp Drumul intre Tarlale

Cernica

La ~5km distanță

3.970 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

3.600.000 €
120 € / mp

Teren de 30.000 mp în Cernica – pent ...

Cernica

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

700.000 €
70 € / mp

Cernica, Biruintei, A0, Lacul Pantelimon, Lacul ...

Cernica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Tanganu, Județul Ilfov

Tanganu, situat în apropierea capitalei, beneficiază de o locație strategică, ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 800.000 euro, cu oferte care încep de la 52.000 euro și pot ajunge până la 2.464.740 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori variind între 36 euro/m² și 74 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 36 de zile, indicând o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 11% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru investitori.

Tanganu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în terenuri de construcție, având un potențial semnificativ de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi aceste oportunități? Verifică acum terenurile disponibile în Tanganu!