Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 3
Agenție

4 zile în urmă
3

100.875 €
75 € / mp

Teren de vanzare | Tamasi, Corbeanca | 1345 mp

Tamași

1.345 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

52.000 €
62.20 € / mp

Teren de vanzare | Tamasi, Corbeanca | 836 mp

Tamași

836 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.000 €
104 € / mp

Teren de vanzare Tamasi / Corbeanca [ toate uti ...

Tamași

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €
85.000 €
81.70 € / mp

Teren 918 mp Corbeanca Tamasi | Intravilan POT ...

Tamași

918 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

291.170 €
110 € / mp

Teren De Vanzare Tamasi Corbeanca

Tamași

2.647 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

7.700.000 €
481,250.00 € / mp

Teren intravilan 16 ha, tangent DR4, acces dubl ...

Tamași

16 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

83.148 €
39 € / mp

Teren de vânzare, Tamași-Corbeanca

Tamași

2.132 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
15

98.000 €
80 € / mp

Corbeanca - Tamasi | Teren 1225mp, deschidere 4 ...

Tamași

1.225 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
15

74.960 €
80 € / mp

Corbeanca - Tamasi | Teren 937mp, deschidere 33 ...

Tamași

937 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

995.000 €
24.69 € / mp

Teren investitie, intravilan Tamasi / Buftea

Tamași

40.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

1.520.000 €
95 € / mp

Teren Corbeanca Tamasi vsv de Paradisul verde 1 ...

Tamași

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.590 €
70 € / mp

Corbeanca Tamas in localitate 1437 mp desch la ...

Tamași

1.437 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.036.062 €
150.15 € / mp

OPORTUNITATE investiție – teren intr ...

Tamași

6.900 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
10

907.500 €
60.50 € / mp

Teren Zona Ostratu Corbeanca langa Glenwood dez ...

Ostratu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

83.900 €
83.90 € / mp

Teren 1,000mp Ostratu

Ostratu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

135.000 €
135 € / mp

Corbeanca -Ostratu 1000 M -Deschidere 35 M

Ostratu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

219.000 €
331.82 € / mp

Teren de vânzare – Paradisul Verde, Corbeanca

Ostratu

La ~5km distanță

660 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

125.000 €
28.22 € / mp

„Corbeanca – aer curat, potențial mare, preț co ...

Ostratu

La ~5km distanță

4.430 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

314.325 €
75 € / mp

Teren 4.191 mp Corbeanca | Deschidere la lac | ...

Ostratu

La ~5km distanță

4.191 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150.000 €
123.25 € / mp

Teren pentru constructie casa în Ostratu-Corbea ...

Ostratu

La ~5km distanță

1.217 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

1.027.325 €
65 € / mp

Vanzare teren intravilan construibil Corbeanca, ...

Ostratu

La ~5km distanță

15.805 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

36.800 €
84.21 € / mp

Vanzare Teren 437mp Ostratu Corbeanca / Strada ...

Ostratu

La ~5km distanță

437 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

24.255 €
37.730 €
45 € / mp

Vânzare teren 539 mp, în Ostratu, la 20 de minu ...

Ostratu

La ~5km distanță

539 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

49.800 €
70.14 € / mp

Teren langa Paradisul Verde, Gagului, Artelor

Ostratu

La ~5km distanță

710 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

252.980 €
130 € / mp

Teren intravilan langa Paradisul Verde | 1946 m ...

Ostratu

La ~5km distanță

1.946 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 252,980 € și 281.405 €
Agenție

2 luni în urmă
2

450.000 €
350.000 €
51.43 € / mp

TEREN CONSTRUCTII ORAC

Ostratu

La ~5km distanță

8.750 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

445.000 €
204.60 € / mp

Teren de 2175 mp cu deschidere la lac in Corbea ...

Corbeanca

La ~5km distanță

2.175 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

450.000 €
90 € / mp

Corbeanca 5000mp

Corbeanca

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

76.000 €
95 € / mp

Corbeanca | Teren 800mp | Utilitati la 50m | De ...

Corbeanca

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

1.599.727 €
174.70 € / mp

Teren intravilan cu potențial ridicat de dezvol ...

Corbeanca

La ~5km distanță

9.157 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Tămășești, Județul Ilfov

Tămășești, situat în apropierea Bucureștiului, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție. Această zonă este apreciată pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 98.000 euro, cu oferte care încep de la 74.960 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 291.170 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 80 euro, cu valori variind între 25 euro/m² și 110 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 175 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de construcții: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Tămășești reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri accesibile în apropierea capitalei. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de construcție în această zonă promițătoare?