Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

215.280 €
299 € / mp

intravilan 720mp, fațadă 58m, vânzare, schimb c ...

Roșu

720 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.200.000 €
413.33 € / mp

Teren Iuliu Maniu, Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

165.000 €
206.25 € / mp

Teren Chiajna 800 mp

Chiajna

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
13

990.000 €
545.45 € / mp

Teren cu Autorizatie de constructie

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

1.815 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

210.000 €
420 € / mp

Vand teren Str. Gura Lotrului, 500 mp, construc ...

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

533 m

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

290.000 €
389.26 € / mp

VAND TEREN DE 745 MP CU DESCHIDERE DE 22M LA DR ...

Drumul Taberei, Sector 6

La ~5km distanță

745 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
1,184.83 € / mp

Particular - Teren str. Sandu Aldea 5 - cu AC v ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

827 m

422 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

425.000 €
249.71 € / mp

Teren 1700mp, Prelungirea Ghencea, Sector 6

Ghencea, Sector 5

La ~5km distanță

1.702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

300.000 €
260.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

135 €
0.11 € / mp

Teren de vanzare 1245mp

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

1.245 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

575.000 €
575 € / mp

Teren unic 1000mp, Bucurestii Noi I 28m deschid ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

737 m

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

135.000 €
120.000 €
584.42 € / mp

Teren 231mp Sector 1 | Construibil P+2E | CU 20 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

900 m (11 min)

231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

998 m

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

360 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.040.000 €
3,000.00 € / mp

Teren premium de vanzare - oportunitate investi ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

330.750 €
266.643 €
147 € / mp

Teren Dezvoltare | 2.250 mp | 22 ml deschidere ...

Rahova, Sector 5

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

125.000 €
500 € / mp

Propietar vând teren 250 mp, casa demolabila, A ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,000 € și 125.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

180.000 €
442.26 € / mp

TEREN CU AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE LANGA MARRI ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

458 m

407 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

78.600 €
100 € / mp

Oportunitate INVESTITIE Teren Scoala Alethea

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

269.000 €
539.100 €
269 € / mp

2000 mp pe Liziera Padurii Baneasa

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

97.900 €
110 € / mp

Teren 890mp str. Piscul Rusului

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

La ~5km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650.000 €
2,569.17 € / mp

Dorobanti, strada Dionisie Fotino 14, teren de ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

979 m

253 mp teren
Construcții