Proprietar
Proprietăți unice: 44
Proprietari: 1
Agenție

10 luni în urmă
17

1.315.054 €
1.086.822 €
131.51 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie pentru 2 hale - ...

Odăi, Otopeni

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

49.000 €
122.50 € / mp

OMNIA-Proprietati alese. 2 loturi cu PUZ aproba ...

Odăi, Otopeni

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

720.000 €
192.51 € / mp

Teren intravilan 3740mp dezm.in 5 loturi ,drum ...

Odăi, Otopeni

3.740 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
7

600.000 €
120 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE ÎN OTOPEN ...

Odăi, Otopeni

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

110.000 €
176 € / mp

Teren intravilan 625mp (441mp+cota drum),zona s ...

Odăi, Otopeni

625 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

500.000 €
200.64 € / mp

Teren intravilan 2492mp dezmembrat(vezi schita) ...

Odăi, Otopeni

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

220.000 €
175.72 € / mp

Teren intravilan 1252mp (884mp+cota drum),posib ...

Odăi, Otopeni

1.252 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

534.879 €
442.049 €
172.76 € / mp

Teren 3096mp Otopeni - la asfalt, 27m deschider ...

Odăi, Otopeni

3.096 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

68.295 €
145 € / mp

Teren 471mp Otopeni / Strada Nichita Stanescu

Odăi, Otopeni

471 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

50.000 €
84.46 € / mp

Teren intravilan de 592 mp, pe str. Panait Istr ...

Odăi, Otopeni

592 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

122.691 €
100.000 €
219.09 € / mp

Teren constructii 560 mp Otopeni / Strada Panai ...

Odăi, Otopeni

560 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 101,398 € și 123.420 €
Agenție

Mai mult de un an
3

1.464.100 €
1.210.000 €
159.14 € / mp

Teren Otopeni - Odai

Odăi, Otopeni

9.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

448.500 €
65 € / mp

Teren de vanzare in Otopeni 6900 mp

Odăi, Otopeni

6.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

196.703 €
162.565 €
203.00 € / mp

Otopeni 969 Mp - Lot 694 Mp+275 Mp(cota de drum ...

Odăi, Otopeni

969 mp teren
Construcții