Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

101.000 €
132.20 € / mp

Vand teren 764mp Mogosoaia, zona Livezi, strada ...

Mogoșoaia

764 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

312.000 €
198.73 € / mp

Teren 1570 mp teren poziție excelentă

Mogoșoaia

1.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

350.000 €
116.67 € / mp

Teren intravilan de 3.000mp LANGA LAC de vanzar ...

Mogoșoaia

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

149.000 €
219.12 € / mp

Teren Mogoșoaia - lângă lac - Martha Bibescu

Mogoșoaia

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

600.000 €
60 € / mp

Oportunitate - Teren cu potential deosebit - St ...

Mogoșoaia

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

425.000 €
177.97 € / mp

Teren intravilan Mogosoaia

Mogoșoaia

2.388 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

601.910 €
230 € / mp

Teren construibil Sector 1 – Străulești | 2.617 ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

2.617 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

360.000 €
476.19 € / mp

Teren + casa Chitila , Jud Ilfov str Recoltei

Chitila

La ~5km distanță

756 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

38.232 €
59 € / mp

Teren premium de vanzare in Eden Forest -vizavi ...

Central, Chitila

La ~5km distanță

648 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

575.000 €
575 € / mp

Teren unic 1000mp, Bucurestii Noi I 28m deschid ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

737 m

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

360 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

135.000 €
120.000 €
584.42 € / mp

Teren 231mp Sector 1 | Construibil P+2E | CU 20 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

900 m (11 min)

231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

998 m

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

180.000 €
60 € / mp

Vând teren intravilan în Buftea , cu deschider ...

Buciumeni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

89.850 €
149.75 € / mp

2 loturi teren Otopeni, Odai, str. Panait Istra ...

Odăi, Otopeni

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.500 €
17 € / mp

Loturi 500 mp Darza Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

180.000 €
18 € / mp

vânzare teren intravilan

Central, Buftea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

6.900 €
17.25 € / mp

Loturi teren 400 mp Buftea - Darza

Nord, Buftea

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

105.000 €
150 € / mp

Buftea teren 700 mp SUPERB cu AConstruire P+1E

Central, Buftea

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

84.000 €
93.600 €
35 € / mp

Vând teren intravilan in Buftea 2 loturi de 24 ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

539.986 €
194.73 € / mp

Teren Buftea 2773 mp | Deschidere Lac | Toate U ...

Est, Buftea

La ~5km distanță

2.773 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

180.852 €
42 € / mp

Teren intravilan pretabill construcție hale – S ...

Sud, Buftea

La ~5km distanță

4.306 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

140.000 €
90.79 € / mp

Teren intravilan construibil Buftea central, in ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

1.542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

2.300.000 €
153.33 € / mp

TEREN DE VANZARE OTOPENI

Central, Otopeni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

225.810 €
195 € / mp

VANZARE TEREN CU AC 4 VILE

Nord-Vest, Otopeni

La ~5km distanță

1.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.015.000 €
350 € / mp

Teren De Vanzare Otopeni - 2900 mp

Central, Otopeni

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

900.000 €
90 € / mp

Proprietar vand teren construibil in Ilfov, Oto ...

Central, Otopeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

230.535 €
45 € / mp

Teren Otopeni, zona aeroport

Est, Otopeni

La ~5km distanță

5.123 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.436.800 €
320 € / mp

Teren intravilan central strada Maramureș langa ...

Central, Otopeni

La ~5km distanță

4.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

95.600 €
239 € / mp

Teren 400mp in Otopeni, str Matei Basarab

Otopeni

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Mogoșoaia, Județul Ilfov

Mogoșoaia, situată în apropierea Bucureștiului, este o zonă apreciată pentru liniștea sa și accesibilitatea la capitală. Această localitate oferă oportunități excelente pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 292.000 euro, cu oferte care încep de la 60.000 euro și ajung până la 350.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 155 euro, cu valori variind între 99 euro/m² și 363 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 50 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru investitori.

Mogoșoaia reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții de la proprietari, având un potențial ridicat pentru dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile în Mogoșoaia!