Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

93.600 €
26 € / mp

Super Ocazie!Teren intravilan de vanzare ideal ...

Poșta

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.644.000 €
60 € / mp

Teren Centura Est, Cernica

Cernica

La ~5km distanță

27.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

950.000 €
239.29 € / mp

Teren 4000 mp Drumul intre Tarlale

Cernica

La ~5km distanță

3.970 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.272 €
37 € / mp

TEREN INTRAVILAN POSTAVARI, FRUMUSANI

Postăvari

La ~5km distanță

656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.650.000 €
110 € / mp

Teren Splaiul Unirii

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

217.500 €
43.50 € / mp

Teren intravilan 5.000 mp – Popești-Leordeni, Ș ...

Sud, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

230.000 €
230 € / mp

Teren str Echinoctiului -Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

750.000 €
364.08 € / mp

Proiect imobiliar autorizat P+2+3R Popesti Leor ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

2.060 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

82.880 €
140 € / mp

Teren intravilan,592 mp, locatie in dezvoltare, ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

592 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.020.000 €
450 € / mp

Teren Construibil Gura Garlitei suprafata de la ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

987 m

15.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

3.725.839 €
299 € / mp

Drumul Intre Tarlale 176-186 Total:12461 mp

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

12.461 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

3.200.000 €
231.88 € / mp

Teren intravilan 13.800 mp Theodor Pallady Sect ...

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

596 m

13.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.789.080 €
340 € / mp

Teren intravilan Theodor Pallady, Sector 3

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

596 m

5.262 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

558.000 €
450 € / mp

particular vand teren in sector 3

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

2.025.000 €
450 € / mp

Teren contructii cu toate utilitatile

Theodor Pallady, Sector 3

La ~5km distanță

985 m

4.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

325.000 €
65 € / mp

Teren 5000 mp,Splaiul Unirii vand sau inchiriez

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

11.960 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Orăști

La ~10km distanță

1.196 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

35.200 €
32 € / mp

teren intravilan frumusani-orasti

Orăști

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

95.000 €
431.82 € / mp

Teren Strada Magnetului nr 59

Pantelimon, Sector 2

La ~10km distanță

625 m

220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.900 €
183 € / mp

Teren construibil 300 mp – Str. Dunarii – utili ...

Central, Pantelimon

La ~10km distanță

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1.250.000 €
1.400.000 €
66.84 € / mp

ORAS PANTELIMON-CERNICA 18.700 mp - A0 - DNCB - ...

Sud-Est, Pantelimon

La ~10km distanță

18.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

312.208 €
74.96 € / mp

Teren cu potential

Sud-Est, Pantelimon

La ~10km distanță

4.165 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
13

5.462.500 €
115 € / mp

47500mp INTRAVILAN Pantelimon ideal investitie/ ...

Central, Pantelimon

La ~10km distanță

47.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.750 €
125 € / mp

Teren intravilan 406 mp, Deschidere 14 mp, Doua ...

Central, Pantelimon

La ~10km distanță

406 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

72.000 €
184.62 € / mp

Vand teren intravilan – lot pentru casa, zona L ...

Central, Pantelimon

La ~10km distanță

390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

47.424 €
76 € / mp

Teren intravilan 624mp la preț de 600mp !!!

Vadu Anei

La ~10km distanță

624 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

139.500 €
75 € / mp

Vand teren intravilan intre case

Vadu Anei

La ~10km distanță

1.860 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

26.000 €
69.15 € / mp

Teren de vânzare comuna Berceni

Berceni

La ~10km distanță

376 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

56.525 €
85 € / mp

Com Berceni, teren 665mp - 35m x 19m

Berceni

La ~10km distanță

665 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.280 €
3.40 € / mp

Str.T.Popovici nr.88

Vitan Mall, Sector 3

La ~10km distanță

615 m (8 min)

377 mp teren
Construcții