Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 1
Agenție

12 ore în urmă
2

171.000 €
11.40 € / mp

Comision 0% - Deschidere DJ si LAC

Dascălu

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

16.000 €
40 € / mp

VA INVITAM IN CEL MAI VERDE LOC IN CARE VA PUTE ...

Dascălu

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

166.656 €
32 € / mp

Teren de vânzare | 5.208 mp | Str. Bucegi, Crea ...

Dascălu

5.208 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

750.000 €
30 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE:Teren intravilan 25.000 ...

Dascălu

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

230.000 €
23 € / mp

REL4001297 Teren Intravilan - Dascalu - Gagu

Dascălu

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

189.000 €
14 € / mp

Teren 13.500 mp, investitie !

Dascălu

13.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

32.300 €
50 € / mp

Loturi de Casa pe malul Lacului Creața, Dascălu ...

Dascălu

646 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

306.000 €
17 € / mp

Teren intravilan Dascalu , 18000 m /17€ m2

Dascălu

18.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

229.500 €
237.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 13.500 mp Dascalu - Padure Run ...

Dascălu

13.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

245.000 €
50.34 € / mp

Teren comuna Dascalu tarlaua 65 in suprafata de ...

Dascălu

4.867 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

525.000 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN DASCALU-ILFOV.OP ...

Dascălu

35.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

43.680 €
42.04 € / mp

Dascalu 17 km Bucuresti , 1040mp , locul ideal ...

Dascălu

1.039,75 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

151.340 €
20 € / mp

Creata - Dascalu teren de vânzare - 7567 mp c ...

Dascălu

7.567 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

165.000 €
168.000 €
11.79 € / mp

TEREN | INTRAVILAN | 35ml deschidere | 14000 mp ...

Dascălu

14.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 168.000 €
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
39.22 € / mp

Teren 510 mp Dascalu

Dascălu

510 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

100.000 €
5.26 € / mp

Teren Dascalu 19000 mp - Posibilitate de parcel ...

Dascălu

19.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

70.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Creata Dascalu

Creața

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
12

387.500 €
25 € / mp

Investiție Excelentă: Teren 15.500 mp Creața, u ...

Creața

La ~5km distanță

15.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

312.000 €
30 € / mp

Oportunitate Investiție:10.400mp pe Malul Lacul ...

Creața

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

205.920 €
45 € / mp

Teren in centrul satului Gagu, comuna Dascălu, ...

Gagu

La ~5km distanță

4.576 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

57.600 €
56.000 €
72 € / mp

Proprietar vând teren intravilan în satul Runcu ...

Runcu

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

750.000 €
25 € / mp

Vanzare Teren Linia Teiului, Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

59.000 €
59 € / mp

TEREN INTRAVILAN - MOARA VLASIEI

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

105.000 €
60.07 € / mp

Teren intravilan Moara Vlasiei / Caciulati / 1. ...

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.748 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

82.500 €
55 € / mp

De vanzare | Teren 1500 mp | Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

387.250 €
50 € / mp

Vanzare teren intravilan

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

7.745 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

120.000 €
90.02 € / mp

Moara Vlasiei teren 1333 mp deschidere 16 m la ...

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.333 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

57.780 €
60 € / mp

Teren Intravilan Moara Vlasiei 963 mp, Zona Sup ...

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

963 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

82.000 €
97.39 € / mp

Teren intravilan | Moara Vlăsiei – C ...

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

842 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

41.000 €
41.21 € / mp

Teren extravilan/Utilitati

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

995 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Dascălu, Județul Ilfov

Dascălu, situat în apropierea Bucureștiului, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru dezvoltări rezidențiale. Această zonă beneficiază de o conectivitate bună cu capitala, fiind ideală pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din Dascălu, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 150.000 euro, cu oferte ce încep de la 32.300 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 880.000 euro, în funcție de amplasare și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind între 5 euro/m² și 50 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce sugerează oportunități pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 52 de zile, indicând o piață activă.

Dascălu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcții, având în vedere prețurile competitive și accesibilitatea zonei. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Dascălu!