Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
12

387.500 €
25 € / mp

Investiție Excelentă: Teren 15.500 mp Creața, u ...

Creața

15.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

312.000 €
30 € / mp

Oportunitate Investiție:10.400mp pe Malul Lacul ...

Creața

10.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

70.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Creata Dascalu

Creața

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

205.920 €
45 € / mp

Teren in centrul satului Gagu, comuna Dascălu, ...

Gagu

La ~5km distanță

4.576 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

80.428 €
20 € / mp

Comuna Petrachioaia/jud Ilfov,sat Vanatori

Vânători

La ~5km distanță

4.021 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

525.000 €
15 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE IN DASCALU-ILFOV.OP ...

Dascălu

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
11

151.340 €
20 € / mp

Creata - Dascalu teren de vânzare - 7567 mp c ...

Dascălu

La ~5km distanță

7.567 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

306.000 €
17 € / mp

Teren intravilan Dascalu , 18000 m /17€ m2

Dascălu

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

32.300 €
50 € / mp

Loturi de Casa pe malul Lacului Creața, Dascălu ...

Dascălu

La ~5km distanță

646 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

245.000 €
50.34 € / mp

Teren comuna Dascalu tarlaua 65 in suprafata de ...

Dascălu

La ~5km distanță

4.867 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
39.22 € / mp

Teren 510 mp Dascalu

Dascălu

La ~5km distanță

510 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

100.000 €
5.26 € / mp

Teren Dascalu 19000 mp - Posibilitate de parcel ...

Dascălu

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

43.680 €
42.04 € / mp

Dascalu 17 km Bucuresti , 1040mp , locul ideal ...

Dascălu

La ~5km distanță

1.039,75 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

230.000 €
23 € / mp

REL4001297 Teren Intravilan - Dascalu - Gagu

Dascălu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

189.000 €
14 € / mp

Teren 13.500 mp, investitie !

Dascălu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

750.000 €
30 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE:Teren intravilan 25.000 ...

Dascălu

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

165.000 €
168.000 €
11.79 € / mp

TEREN | INTRAVILAN | 35ml deschidere | 14000 mp ...

Dascălu

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 168.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
5

166.656 €
32 € / mp

Teren de vânzare | 5.208 mp | Str. Bucegi, Crea ...

Dascălu

La ~5km distanță

5.208 mp teren
Construcții
Agenție

12 ore în urmă
2

171.000 €
11.40 € / mp

Comision 0% - Deschidere DJ si LAC

Dascălu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

229.500 €
237.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 13.500 mp Dascalu - Padure Run ...

Dascălu

La ~5km distanță

13.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

16.000 €
40 € / mp

VA INVITAM IN CEL MAI VERDE LOC IN CARE VA PUTE ...

Dascălu

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

350.000 €
14 € / mp

Vanzare teren parcelabil langa Bucuresti - Petr ...

Petrăchioaia

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

44.000 €
8.80 € / mp

TEREN EXTRAVILAN 5000 MP || PETRACHIOAIA

Petrăchioaia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

94.500 €
41.50 € / mp

Oferta! De vanzare teren intravilan Petrachioai ...

Petrăchioaia

La ~5km distanță

2.277 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

750.000 €
25 € / mp

Vanzare Teren Linia Teiului, Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

59.000 €
59 € / mp

TEREN INTRAVILAN - MOARA VLASIEI

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

105.000 €
60.07 € / mp

Teren intravilan Moara Vlasiei / Caciulati / 1. ...

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.748 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

82.500 €
55 € / mp

De vanzare | Teren 1500 mp | Moara Vlasiei

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

387.250 €
50 € / mp

Vanzare teren intravilan

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

7.745 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

120.000 €
90.02 € / mp

Moara Vlasiei teren 1333 mp deschidere 16 m la ...

Moara Vlăsiei

La ~5km distanță

1.333 mp teren
Construcții