Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

49.900 €
34.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copaceni Ilfov pent ...

Copăceni

1.430 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

24.550 €
25 € / mp

Teren intravilan de 982mp, comuna Adunatii Copa ...

Varlaam

La ~5km distanță

982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

5.350.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan 21.4 ha – Acces Direct DN5A – ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

214.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.800 €
28 € / mp

Adunați Copaceni teren casă

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

89.030 €
29 € / mp

Teren intravilan 3070 mp + casă din cărămidă | ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

70.300 €
37 € / mp

Teren 1900Mp,Loc 1Decembrie,Ilfov, /utilitati/i ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

127.500 €
85 € / mp

Teren de vânzare 1500 m.p. comuna 1 Decembrie, ...

1 Decembrie

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Vând teren intravilan situat în Mogoșești (Adun ...

Mogoșești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

136.000 €
40.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Com. Adunatii Co ...

Dărăști-Vlașca

La ~5km distanță

3.399 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
43.05 € / mp

Teren Intravilan 511 mp

Vidra

La ~5km distanță

511 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

280.000 €
70 € / mp

Vand teren Jilava - langa A0 - 4000mp

Jilava

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Jilava

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.900.000 €
50 € / mp

Vindem teren intravilan

Jilava

La ~5km distanță

38.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

693.500 €
73 € / mp

Teren Intravilan Sector 4 Berceni langa DR9

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.114.980 €
220 € / mp

Teren de Vanzare Dealul Alunis 37-49 Berceni - ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

14.159 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

789.632 €
62 € / mp

PROPRIETAR vand teren - sect 4 - METRO BERCENI ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

12.736 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
287.08 € / mp

Brancoveanu, Strada Boltei, teren intravilan cu ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

209 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

625.000 €
125 € / mp

Teren intravilan sector 4 langa The Grand Krist ...

Berceni, Sector 4

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.514 €
19.99 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Budeni

La ~10km distanță

526 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.109.625 €
125 € / mp

Teren de vanzare direct propietar

Odăile

La ~10km distanță

8.877 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

91.000 €
140 € / mp

Vand Teren L1A (P+2+M)

Giurgiului, Sector 4

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

12.675.000 €
39,000.00 € / mp

Teren intravilan 325 mp – Comuna Berceni, Strad ...

Berceni

La ~10km distanță

325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

26.000 €
69.15 € / mp

Teren de vânzare comuna Berceni

Berceni

La ~10km distanță

376 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

56.525 €
85 € / mp

Com Berceni, teren 665mp - 35m x 19m

Berceni

La ~10km distanță

665 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

88.000 €
55 € / mp

VAND TREN 1600MP, INTRAVILAN MAGURELE ILFOV

Sud, Măgurele

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

27.990 €
45 € / mp

Teren Măgurele Ilfov str vânătorilor 622mp 45 E ...

Central, Măgurele

La ~10km distanță

622 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

92.120 €
70 € / mp

Teren Comuna Măgurele la granita cu sectorul ...

Central, Măgurele

La ~10km distanță

1.316 mp teren
Construcții