Proprietar
Proprietăți unice: 29
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

245.000 €
50 € / mp

Vand teren Str. Magnoliei

Ciorogârla

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

74.000 €
89.91 € / mp

Vând teren central , pretabil diverse investiți ...

Ciorogârla

823 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

204.900 €
51.31 € / mp

Teren intravilan | 3993 mp | Ciorogarla, Ilfov ...

Ciorogârla

3.993 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
3

55.000 €
49.82 € / mp

Teren 1100mp langa Padurea Ciorgarla

Ciorogârla

1.104 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

120.000 €
24 € / mp

Oportunitate de Investiție Teren Intravilan Cio ...

Ciorogârla

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
35 € / mp

Teren Ciorogarla 2000mp langa autostrada A0 Ilf ...

Ciorogârla

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

70.000 €
46.67 € / mp

Teren 1500mp in Ciorogarla (posibilitate extind ...

Ciorogârla

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

276.000 €
23 € / mp

teren intravilan, 12000 mp, Ciorogarla, jud. Il ...

Ciorogârla

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

855.000 €
45 € / mp

Teren Ciorogarla

Ciorogârla

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

99.999 €
40.82 € / mp

Teren 2450mp de vanzare Ciorogarla / 15 minute ...

Ciorogârla

2.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
12

68.500 €
50 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Ciorogârla, Ilfov

Ciorogârla

1.370 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

360.000 €
375.000 €
69.23 € / mp

Teren la A0 vizibilitate excelentă 300 de ...

Ciorogârla

5.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

49.000 €
140 € / mp

Vanzare teren intravilan Ciorogarla, 350 mp, in ...

Ciorogârla

350 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

840.000 €
42 € / mp

Teren de vanzare 28100 mp în Ciorogarla, Ilfov

Ciorogârla

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

115.000 €
23 € / mp

Vanzare | Teren Intravilan 5000 mp | Str. Viito ...

Ciorogârla

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000mp stradal cu toate utilitatile 10 mi ...

Ciorogârla

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
12

748.000 €
50.33 € / mp

Teren 14.863mp, deschidere 42mp, acces 3 laturi ...

Ciorogârla

14.863 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

88.000 €
97.78 € / mp

Teren Intravilan 900mp, Deschidere 15,53mp, Imp ...

Ciorogârla

900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

788.000 €
23.00 € / mp

Teren 34.263 mp Ciorogârla | Oportunitate inves ...

Ciorogârla

34.263 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

80.000 €
32 € / mp

Ciorogarla, Teren intravilan de vanzare

Ciorogârla

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

540.000 €
18 € / mp

Teren Ciorogirla - Darvari intravilan construib ...

Ciorogârla

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

30.000 €
50 € / mp

teren casa Ciorogarla , Loturi de casa 500 -1 ...

Ciorogârla

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

0 €

TEREN INTRAVILAN PRETABIL CONSTRUCTII,HALE INDU ...

Ciorogârla

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

29.000 €
30.000 €
47.15 € / mp

Teren Intravilan 615mp-Deschidere Generoasa ,Po ...

Ciorogârla

615 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

247.457 €
23 € / mp

Vanzare | Teren Intravilan 10.759 mp | Str. Vii ...

Ciorogârla

10.759 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

250.000 €
50 € / mp

OPORTUNITATE -Teren de Vis la Marginea Pădurii ...

Ciorogârla

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

90.000 €
36 € / mp

Terenuri Ciorogarla - 500mp -> 7.500mp -> 4 Ha

Ciorogârla

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

545.368 €
450.718 €
10.98 € / mp

Teren Construcții, Intravilan vanzare, in Bucur ...

Ciorogârla

49.666 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

13.176.900 €
10.890.000 €
21.96 € / mp

Vanzare teren Ciorogarla - Bacu - Sabareni - A0 ...

Ciorogârla

600.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

922.383 €
762.300 €
26.92 € / mp

Teren intravilan 3,4 Ha Ciorogarla str. Nicola ...

Dârvari

La ~5km distanță

34.260 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Ciorogârla, Județul Ilfov

Ciorogârla, situată în apropierea capitalei, beneficiază de o poziție strategică, fiind ușor accesibilă din București. Această zonă oferă oportunități excelente pentru dezvoltări rezidențiale și comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din Ciorogârla, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 150.000 euro, cu oferte ce încep de la 19.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 5.000 m² și 49.666 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 42 euro, cu valori variind de la 8 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 140 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 12% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce sugerează o piață diversificată.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 72 de zile, indicând o cerere activă.

Ciorogârla reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de construcții cu potențial de apreciere. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Ciorogârla!