Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

38.232 €
59 € / mp

Teren premium de vanzare in Eden Forest -vizavi ...

Central, Chitila

648 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

360.000 €
476.19 € / mp

Teren + casa Chitila , Jud Ilfov str Recoltei

Chitila

756 mp teren
Construcții
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

349.300 €
350 € / mp

Teren 980mp Drumul Cavinic Straulesti

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

736 m

998 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

360 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

210.000 €
583.33 € / mp

Teren de vânzare 360 mp, Episcopul Vulcan nr. 1 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

755 m

360 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

575.000 €
575 € / mp

Teren unic 1000mp, Bucurestii Noi I 28m deschid ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

737 m

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

998 m

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

135.000 €
584.42 € / mp

Teren 231mp Sector 1 | Construibil P+2E | CU 20 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

900 m (11 min)

231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

101.000 €
132.20 € / mp

Vand teren 764mp Mogosoaia, zona Livezi, strada ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

764 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

312.000 €
198.73 € / mp

Teren 1570 mp teren poziție excelentă

Mogoșoaia

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

350.000 €
116.67 € / mp

Teren intravilan de 3.000mp LANGA LAC de vanzar ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

425.000 €
177.97 € / mp

Teren intravilan Mogosoaia

Mogoșoaia

La ~5km distanță

2.388 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

600.000 €
60 € / mp

Oportunitate - Teren cu potential deosebit - St ...

Mogoșoaia

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

149.000 €
219.12 € / mp

Teren Mogoșoaia - lângă lac - Martha Bibescu

Mogoșoaia

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
4

80.000 €
160 € / mp

Teren intravilan localizare excelenta

Mogoșoaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180.000 €
60 € / mp

Vând teren intravilan în Buftea , cu deschider ...

Buciumeni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

1.530.000 €
34.04 € / mp

Teren de Vanzare: 44950 mp. Zona Industr. Chiti ...

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

44.950 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.564.000 €
34.75 € / mp

Centura Bucuresti Nord, Parcul Logistic Chitila ...

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

45.001 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

33.165 €
55 € / mp

Teren Loturi de case in Dragomiresti Vale ILFOV

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

603 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

80.250 €
75 € / mp

Teren intravilan construibil – 1.070 mp – Drago ...

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

165.000 €
206.25 € / mp

Teren Chiajna 800 mp

Chiajna

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
1

2.410.720 €
65 € / mp

3.7 Ha land for sale for warehouses development

Chiajna

La ~5km distanță

37.088 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

135 €
0.11 € / mp

Teren de vanzare 1245mp

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

1.245 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180.000 €
18 € / mp

vânzare teren intravilan

Central, Buftea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

6.900 €
17.25 € / mp

Loturi teren 400 mp Buftea - Darza

Nord, Buftea

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

105.000 €
150 € / mp

Buftea teren 700 mp SUPERB cu AConstruire P+1E

Central, Buftea

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

140.000 €
90.79 € / mp

Teren intravilan construibil Buftea central, in ...

Central, Buftea

La ~5km distanță

1.542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.000 €
40.000 €
70 € / mp

Buftea teren intravilan

Vest, Buftea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.500 €
17 € / mp

Loturi 500 mp Darza Buftea

Nord, Buftea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții