Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

56.525 €
85 € / mp

Com Berceni, teren 665mp - 35m x 19m

Berceni

665 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

26.000 €
69.15 € / mp

Teren de vânzare comuna Berceni

Berceni

376 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

12.675.000 €
39,000.00 € / mp

Teren intravilan 325 mp – Comuna Berceni, Strad ...

Berceni

325 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.114.980 €
220 € / mp

Teren de Vanzare Dealul Alunis 37-49 Berceni - ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

14.159 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

693.500 €
73 € / mp

Teren Intravilan Sector 4 Berceni langa DR9

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

789.632 €
62 € / mp

PROPRIETAR vand teren - sect 4 - METRO BERCENI ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

12.736 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

625.000 €
125 € / mp

Teren intravilan sector 4 langa The Grand Krist ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
287.08 € / mp

Brancoveanu, Strada Boltei, teren intravilan cu ...

Berceni, Sector 4

La ~5km distanță

209 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

40.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
43.05 € / mp

Teren Intravilan 511 mp

Vidra

La ~5km distanță

511 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.272 €
37 € / mp

TEREN INTRAVILAN POSTAVARI, FRUMUSANI

Postăvari

La ~5km distanță

656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

217.500 €
43.50 € / mp

Teren intravilan 5.000 mp – Popești-Leordeni, Ș ...

Sud, Popești-Leordeni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

750.000 €
364.08 € / mp

Proiect imobiliar autorizat P+2+3R Popesti Leor ...

Central, Popești-Leordeni

La ~10km distanță

2.060 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

82.880 €
140 € / mp

Teren intravilan,592 mp, locatie in dezvoltare, ...

Central, Popești-Leordeni

La ~10km distanță

592 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

230.000 €
230 € / mp

Teren str Echinoctiului -Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

11.960 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Orăști

La ~10km distanță

1.196 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

280.000 €
70 € / mp

Vand teren Jilava - langa A0 - 4000mp

Jilava

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Loturi teren în rate de la proprietar

Jilava

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.900.000 €
50 € / mp

Vindem teren intravilan

Jilava

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

91.000 €
140 € / mp

Vand Teren L1A (P+2+M)

Giurgiului, Sector 4

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.109.625 €
125 € / mp

Teren de vanzare direct propietar

Odăile

La ~10km distanță

8.877 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

465.000 €
93 € / mp

Oportunitate Teren Intravilan Sector 4 Berceni ...

Metalurgiei, Sector 4

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

16.000 €
32 € / mp

TEREN DE CASA

Pădurișu

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

49.900 €
34.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copaceni Ilfov pent ...

Copăceni

La ~10km distanță

1.430 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

325.000 €
65 € / mp

Teren 5000 mp,Splaiul Unirii vand sau inchiriez

Splaiul Unirii, Sector 3

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
12.50 € / mp

Vând teren intravilan situat în Mogoșești (Adun ...

Mogoșești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

70.300 €
37 € / mp

Teren 1900Mp,Loc 1Decembrie,Ilfov, /utilitati/i ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

127.500 €
85 € / mp

Teren de vânzare 1500 m.p. comuna 1 Decembrie, ...

1 Decembrie

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

La ~10km distanță

2.460 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Berceni, Județul Ilfov

Berceni, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 56.000 euro, cu oferte care încep de la 26.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 85 euro, cu valori variind între 58 euro/m² și 150 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 71% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 33 de zile, indicând o piață activă.

Berceni reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri de construcție direct de la proprietari, având în vedere prețurile accesibile și potențialul de dezvoltare al zonei. Ești pregătit să investești? Explorează acum terenurile disponibile în Berceni!