Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.248 €
34.725 €
85.93 € / mp

Loturi casa Balaceanca | 352 mp | Utilitati | 1 ...

Bălăceanca

352 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

130.000 €
52 € / mp

TEREN 2500MP BALACEANCA

Bălăceanca

2.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

20.900 €
21.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare Cernica – Tânganu | ...

Tânganu

La ~5km distanță

954 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

60.000 €
74.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Cernica – Tanganu ...

Tânganu

La ~5km distanță

808 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

800.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 20.000 MP - TÂNGANU - A2 PUZ A ...

Tânganu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

55.000 €
22.92 € / mp

Teren cu deschidere la lac in Fundeni de Calara ...

Tânganu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.331.000 €
35.59 € / mp

Teren intravilan 3,74 ha | Cernica - Tanganu | ...

Tânganu

La ~5km distanță

37.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

200.000 €
40 € / mp

TÂNGANU / CERNICA - TEREN INDUSTRIAL 5.000 MP

Tânganu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

285.499 €
235.950 €
57.10 € / mp

OCAZIE UNICA TEREN IEFTIN-PUZ INDUSTRIAL CERNIC ...

Tânganu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

2.464.740 €
60 € / mp

Teren Intravilan ,Cernica, Lac Baltatu ,sat Tan ...

Tânganu

La ~5km distanță

41.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
11

210.000 €
99.53 € / mp

Vanzare teren intravilan 2100 mp deschidere lac ...

Cernica

La ~5km distanță

2.110 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

460.000 €
99.48 € / mp

Teren Cernica - Oxigenului - Urbanism de constr ...

Cernica

La ~5km distanță

4.624 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

230.000 €
104.03 € / mp

Teren Cernica - Oxigenului - Urbanism de constr ...

Cernica

La ~5km distanță

2.211 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

166.320 €
33 € / mp

Cernica - Teren Industrial 5040 mp - Acces TIR ...

Cernica

La ~5km distanță

5.040 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

2.000.000 €
80 € / mp

Vanzare teren industrial Cernica - Fashion Hous ...

Cernica

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

475.000 €
47.50 € / mp

Teren 3.000 mp intravilan + 7.000 mp padure – C ...

Cernica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

750.000 €
25 € / mp

Teren industrial Cernica

Cernica

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

1.096.464 €
906.169 €
67.54 € / mp

Teren de vanzare Cernica | Balaceanca | Proiect ...

Cernica

La ~5km distanță

16.234 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

800.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 20.000 MP - CERNICA - A2 PUZ A ...

Cernica

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
12

200.000 €
40 € / mp

CERNICA - TEREN INDUSTRIAL 5.000 MP

Cernica

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

38.000 €
76 € / mp

Teren de vânzare în Cernica intre cas ...

Cernica

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

400.000 €
181.82 € / mp

teren superb cu deschidere la lacul Cernica

Cernica

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

11.000.000 €
249.61 € / mp

VANZARE TEREN, ILFOV, PANTELIMON, CERNICA, ST 4 ...

Cernica

La ~5km distanță

44.069 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

7.500.000 €
206.19 € / mp

VANZARE TEREN, ILFOV, PANTELIMON, CERNICA, ST 3 ...

Cernica

La ~5km distanță

36.375 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

232.500 €
155 € / mp

De Vanzare Teren Cernica Strada Luceafarului Zo ...

Cernica

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

72.000 €
180 € / mp

Terenuri de vânzare în Cernica – gata pentru co ...

Cernica

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

700.000 €
70 € / mp

Cernica, Biruintei, A0, Lacul Pantelimon, Lacul ...

Cernica

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

3.600.000 €
120 € / mp

Teren de 30.000 mp în Cernica – pent ...

Cernica

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

129.000 €
129 € / mp

REL4001263 Teren 1000mp I De Vanzare I Cernica ...

Cernica

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
15

1.680.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 42.000 MP - CERNICA - A2 PUZ A ...

Cernica

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Construcții