Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

59.990 €
18.35 € / mp

MIROSLAVA - PROSELNICI, teren 3.269 mp,

Proselnici

3.269 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
55.72 € / mp

TEREN + casa batraneasca - PROSELNICI, 1075 MP ...

Proselnici

1.075 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
30.38 € / mp

TEREN intravilan - PROSELNICI 655 MP, 19.900 EU ...

Proselnici

655 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

28.000 €
20 € / mp

20E pe mp! 1400mp in Proselnici, execelent ampl ...

Proselnici

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

46.000 €
19.99 € / mp

PROSELNICI - MIROSLAVA, PARCELA DE TEREN DE 2. ...

Proselnici

2.301 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

140.000 €
40 € / mp

Cornesti - Miroslava teren 3500mp la asfalt cu ...

Cornești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

17.000 €
25.80 € / mp

Parcele de vanzare Cornesti, Miroslava, 17.000 ...

Cornești

La ~5km distanță

659 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

83.549 €
81.606 €
43 € / mp

Comision 0%, Cornesti, Miroslava, Teren 1943 mp ...

Cornești

La ~5km distanță

1.943 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
7

232.000 €
48 € / mp

Teren intravilan 4800 mp, investitie, utilitat ...

Dancaș

La ~5km distanță

4.833 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

2.044.845 €
99 € / mp

Teren intravilan industrial - 3455 mp - 20655 m ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

20.655 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

342.045 €
99 € / mp

Teren intravilan industrial - 3455 mp - 20655 m ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

3.455 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

252.000 €
150 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1680 MP , MIROSLAVA CENTRU

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.680 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

400.000 €
100 € / mp

Miroslava, teren 4000 mp,

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

770.000 €
55,000.00 € / mp

Teren 14 ha – 2 km de Metro (E85) - Pacur ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

14 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

3.806.660 €
3.146.000 €
190.33 € / mp

teren 20.000 mp, pentru dezvoltare industriala ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

1.903.330 €
1.573.000 €
190.33 € / mp

teren 10.000 mp, pentru dezvoltare industriala ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €
60 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE: Teren Miroslav ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

830 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

46.000 €
53.43 € / mp

Teren pentru casa cu autorizatie si cu vedere f ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

861 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

89.900 €
96.67 € / mp

TEREN intravilan MIROSLAVA -Balciu , 930 MP, 89 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

930 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

57.500 €
111.87 € / mp

Miroslava, 4 parcele de teren, 514 mp/ parcela, ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

38.500 €
64.17 € / mp

Teren intravilan 600mp, Miroslava - Vorovesti, ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

40.900 €
88.91 € / mp

MIROSLAVA, teren 460 mp, 40.900 euro

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

625.430 €
17 € / mp

Miroslava - Dancas, teren cu o suprafata de 36. ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

36.790 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

2.500.000 €
250 € / mp

Teren intravilan 10.000 mp cu deschidere la dr ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.380.000 €
170,000.00 € / mp

14.000 mp in zona Metro

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

14 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

4.000.000 €
117.65 € / mp

34.000 mp in zona Metro

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

34.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

962.500 €
55 € / mp

Teren intra/extravilan, Miroslava, 17.500mp

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

369.600 €
38.02 € / mp

,Miroslava, Teren 9.720 mp, Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

9.720 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

487.500 €
65 € / mp

Miroslava, parcela de 7500 mp, 65 euro / mp

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

85.000 €
83.25 € / mp

MIROSLAVA, TEREN INTRAVILAN 1021 MP, SEMICENTRA ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.021 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Proselnici, Județul Iași

Proselnici, situat în Județul Iași, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri de construcție. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 58.000 euro, cu oferte care încep de la 19.900 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind între 18 euro și 56 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 27 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Ofertele disponibile sunt variate, potrivite pentru construcții rezidențiale sau comerciale.

Proselnici reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcție la prețuri accesibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile de vânzare în Proselnici!