Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
5

342.500 €
400.58 € / mp

teren intravilan semicentral Iasi cu autorizati ...

Semicentral, Iași

855 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

2.500.000 €
943.40 € / mp

Teren - 2650 mp - Apart Hotel ( 2S+P+M+11 E ) ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

173.000 €
92.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Sorog ...

Periferie, Iași

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
318.84 € / mp

Podul de Fier - 345mp, teren intravilan, toate ...

Central, Iași

La ~5km distanță

345 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
1

160.000 €
296.85 € / mp

Bucsinescu - 539mp, teren intravilan, toate uti ...

Central, Iași

La ~5km distanță

539 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

17.000 €
34.48 € / mp

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Nord, Iași

La ~5km distanță

493 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

49.900 €
83.17 € / mp

Teren de vanzare Iasi - Hlincea/Manta Rosie

Exterior Vest, Iași

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

55.000 €
51.50 € / mp

Teren Vânători ideal pentru locuinta ...

Nord-Est, Iași

La ~5km distanță

1.068 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

285.000 €
59.38 € / mp

Teren industrial 4800 mp cu deschidere la E85, ...

Exterior Vest, Iași

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

19 ore în urmă
6

200.000 €
181.82 € / mp

Teren intravilan 1100 mp Iași Tudor Neculai, cu ...

Central, Iași

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

250.000 €
22.94 € / mp

Teren 1.1 Ha Intravilan Sîrca Iași la E85 E583 ...

Central, Iași

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.690.120 €
1,234.00 € / mp

DE VÂNZARE : teren 2180 mp , zona centrală, pod ...

Mircea cel Bătrân, Iași

La ~5km distanță

2.180 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

400.000 €
290.28 € / mp

COMISION 0 - Tudor - Iulius Mall, teren intravi ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

1.378 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

39.900 €
117.35 € / mp

Teren Tatarasi Penta Rezidential

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

216.000 €
400 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan, 540 m.p., de va ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

350.000 €
258.68 € / mp

Exclusivitate! Teren in Tatarasi Sud, 1353 mp, ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

1.353 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

3.075 €
1.50 € / mp

Teren deja construibil, 2050mp, zona Carrefour ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

156.800 €
200 € / mp

PROPRIETAR – Teren 784 mp Moara de Vânt, 1.8km ...

Podul de Fier, Iași

La ~5km distanță

784 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
1

54.000 €
251.16 € / mp

Teren intravilan de vanzare - 215 mp - IASI zon ...

Podul de Fier, Iași

La ~5km distanță

215 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

594.000 €
108 € / mp

Teren intravilan - 5500 mp - Bd. C.A. Rosetti

Podul de Fier, Iași

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

5.100.000 €
455.36 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan, 11200 m.p., de ...

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

11.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

1.260.000 €
90 € / mp

Teren Dezvoltare Rezidentiala 14.000 mp Galata ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

111.200 €
100 € / mp

Teren intravilan lângă Mănăstirea Galata – Pret ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

1.112 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

170.000 €
170 € / mp

Comision 0% Teren Intravilan 1.000 mp, Galata, ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

59.000 €
60.20 € / mp

Teren ARCADIA - Splai Bahlui - 980mp - toate ut ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

980 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

115.000 €
94.81 € / mp

OPORTUNITATE! Galata, teren 1213mp, toate utili ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

72.000 €
257.14 € / mp

Oportunitate! Teren cu casa, de vanzare, zona G ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

280 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

260.000 €
149.00 € / mp

Teren de vanzare - Iasi - Soseaua Voinesti - Ka ...

Galata, Iași

La ~5km distanță

1.745 mp teren
Construcții