Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

32.250 €
25 € / mp

Teren intravilan pentru casa, duplex sau doua c ...

Holboca

1.290 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

85.000 €
37.61 € / mp

Teren intravilan cu Autorizatie-2260 mp

Holboca

2.260 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

21.000 €
39.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare la numai 11 km de P ...

Holboca

531 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

745.000 €
37.25 € / mp

Oportunitate de Investitie - Teren Intravilan î ...

Holboca

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

110.000 €
23.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Holbo ...

Holboca

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

211.000 €
22.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Holbo ...

Holboca

9.210 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

46.500 €
38.98 € / mp

Teren intravilan, Holboca, 1193mp

Holboca

1.193 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
2

58.800 €
25 € / mp

Tomesti, 2352mp intravilan de vanzare, pretabil ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

2.352 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Tomesti

Tomești, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

56.250 €
30 € / mp

Teren impartit in 2 parcele, a cate 1800 mp fie ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

1.875 mp teren
Construcții

Agenție

2 luni în urmă
4

220.000 €
25.88 € / mp

Teren industrial Family Market/B.M.T./Tomesti

Tomești, Iași

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

45.000 €
90 € / mp

Teren 1000 mp Intravilan

Tomești, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

15.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan pt construire casa, Chicerea ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

80.000 €
80 € / mp

Casa batraneasca cu teren 1000mp

Tomești, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

15.228 €
27 € / mp

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Tomești, Iași

La ~5km distanță

564 mp teren
Construcții
Dezvoltator

8 luni în urmă
4

250.000 €
44.84 € / mp

Teren de vânzare Tomesti, str. Stupinelor ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

5.575 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

112.000 €
14.93 € / mp

Teren intravilan Tomesti!

Tomești, Iași

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

41.040 €
40 € / mp

Se vinde teren intravilan construibil de 1026 m ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

1.026 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan ! Tomesti!

Tomești, Iași

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

55.000 €
17.19 € / mp

Super oferta ! Teren Tomesti !

Tomești, Iași

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

133.874 €
38 € / mp

Tomesti-Chicerea, teren intravilan 3523 mp

Tomești, Iași

La ~5km distanță

3.523 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

29.900 €
74.75 € / mp

Tomesti, teren intravilan, 400 mp, la strada a ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

177.000 €
17.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

88.500 €
17.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

24.480 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

816 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,480 € și 29.700 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

239.900 €
59.74 € / mp

Teren de vanzare in Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

4.016 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

14.000 €
28 € / mp

Teren pentru casa la 9 km de Iasi

Dancu, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

73.000 €
91.25 € / mp

Teren cu autorizatie de vanzare in Iasi, zona A ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

3.388.000 €
271.04 € / mp

Teren zona Nicolina - CUG! langa noul KAUFLAND!

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

130 €
0.06 € / mp

Teren intravilan cu autorizatie hala– Zona Metr ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Construcții