Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
52.000 €
25.04 € / mp

Teren 1797mp Dobrovăț-Ruși | Lângă Pădure | Gar ...

Dobrovăț

1.797 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

98.000 €
18.25 € / mp

Teren de vanzare 5.370 mp - Dobrovat

Dobrovăț

La ~5km distanță

5.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

21.596 €
1.70 € / mp

Vand teren casa la drumum principal

Codăești

La ~10km distanță

12.704 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

21.596 €
1.70 € / mp

Vand teren casa la drumum principal

Codăești

La ~10km distanță

12.704 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă

643.470 €
15 € / mp

Oportunitate de investitie! Schitu Duca - Poien ...

Poieni

La ~10km distanță

42.898 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300.000 €
20 € / mp

Teren 15000 mp Poieni Schitu Duca deschidere la ...

Poieni

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

65.000 €
3.25 € / mp

Vind lot 1200mp intravilan la strada, cu 1,8ha ...

Valea Satului

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

65.000 €
3.25 € / mp

Vind lot 1200mp intravilan la strada, cu 1,8ha ...

Valea Satului

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

37.500 €
12.98 € / mp

De Vanzare Teren de 2,889 m.p. Comarna 0% Comis ...

Comarna

La ~15km distanță

2.889 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

140.000 €
14.66 € / mp

Teren la Padure in Poiana cu Cetate, 9500 mp

Poiana cu Cetate

La ~15km distanță

9.550 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

80.000 €
40 € / mp

Teren Barnova !

Pietrărie, Iași

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
29.41 € / mp

Teren de Vanzare – 850 mp | Petrarie – Burnova ...

Pietrărie, Iași

La ~15km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

46.000 €
27.06 € / mp

Teren de Vanzare - parcelabil | Petrarie - Burn ...

Pietrărie, Iași

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.900 €
25 € / mp

Teren 2,596mp sat Pietraria, comuna Barnova

Pietrăria

La ~15km distanță

2.596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
62.82 € / mp

Bucium la 7km de centrul Iasului doua loturi de ...

Bârnova

La ~15km distanță

780 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

44.000 €
40 € / mp

Vând teren intravilan

Ciurea

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

98.000 €
98 € / mp

Teren Hlincea - Poitiers - Manta rosie

Ciurea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
70 € / mp

teren intravilan, langa lac Dumbrava / Ciurbest ...

Dumbrava (Ciurea)

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

58.250 €
60.580 €
50 € / mp

teren intravilan , persoana fizica, - fantana ...

Tomești

La ~20km distanță

1.165 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

41.850 €
50 € / mp

Ocazie ** – Teren intravilan 837 mp, Tomești **

Tomești

La ~20km distanță

837 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
1

124 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan de construit 5000mp Buciu ...

Bucium, Iași

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
3

124 €
0.02 € / mp

Vand teren 5000 mp Bucium

Bucium, Iași

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

564.600 €
60 € / mp

Teren intravilan Iași , în spate la Mall Moldov ...

Aeroport, Iași

La ~20km distanță

9.410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

156.800 €
200 € / mp

PROPRIETAR – Teren 784 mp Moara de Vânt, 1.8km ...

Podul de Fier, Iași

La ~25km distanță

784 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

122.000 €
123.000 €
82.49 € / mp

Teren 1500mp Miroslava la 3 minute de Family Ma ...

Miroslava

La ~25km distanță

1.479 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

55.000 €
54.19 € / mp

Teren intravilan în Mărășeni

Mărășeni

La ~30km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~30km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

224.100 €
450 € / mp

Teren de vânzare zona Păcurari

Păcurari, Iași

La ~30km distanță

498 mp teren
Construcții