Proprietăți unice: 25
Proprietari: 8
Agenție

22 ore în urmă
3

91.663 €
13 € / mp

Teren intravilan 7051 mp / Lilieci-Sinesti

Sinești

7.051 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
7

269.000 €
26.18 € / mp

Teren langa padure,aproape de Bucuresti 10 275 ...

Dridu

10.275 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan aproape de Bucuresti

Grecii de Jos

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.500 €
4.40 € / mp

Vând teren 2158 mp, sat Fundata com Perieţi, st ...

Fundata

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

13.500 €
16.63 € / mp

Teren de vânzare Amara 812mp

Amara

812 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

180 €
0.01 € / mp

vind 30.000

Bora, Slobozia

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 3000 metri patrati, sat Ciulni ...

Ciulnița

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

15.000 €
40 € / mp

Teren între case cu utilități &# ...

Est, Fetești

375 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
26

130.304 €
107.690 €
41.45 € / mp

VANZARE TEREN 3100 MP - SAT ROSIORI (IL)

Roșiori

3.144 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

8.000 €
2 € / mp

Alexeni teren intravilan 4000 mp

Alexeni

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

4.999 €
4.44 € / mp

Vânzare teren potențial industrial, l ...

Ion Roată

1.125 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan

Bărcănești

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
10 € / mp

Teren Ferbinti Targ - 4.000 Mp

Fierbinți-Târg

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

313.500 €
345.000 €
19 € / mp

Dridu teren pe malul lacului 16500 mp

Dridu

16.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

170.000 €
13.60 € / mp

Tern intravilan, la 27 km de București, c ...

Lilieci

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

155.000 €
39.69 € / mp

Teren 3905 mp Manasia, pozitie la drum judetean

Manasia

3.905 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

155.000 €
75.17 € / mp

DE VANZARE TEREN 2000 MP - COSERENI( il )

Coșereni

2.062 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.750 €
25.70 € / mp

Teren intravilan pozitie centrala

Căzănești

1.002 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

840.000 €
7 € / mp

VANZARE TEREN URZICENI LA SOSEAUA DN2 POZITIE E ...

Est, Urziceni

120.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

34.000 €
9.99 € / mp

Teren intravilan casa Alexeni Ialomita

Alexeni

3.404 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5.150.000 €
12.88 € / mp

Teren intravilan, 40 ha, pretabil parc fotovolt ...

Sinești

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

98.000 €
24.50 € / mp

De vanzare teren Lilieci, pretabil investitie!

Lilieci

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
10.66 € / mp

Teren intravilan zona peste linie

Periferie, Urziceni

6.100 mp teren
Construcții
Dezvoltator

2 luni în urmă
6

25.000 €
21.50 € / mp

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

1.163 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

11.250 €
5.98 € / mp

Teren intravilan Valcelele Jud Calarasi

Vâlcelele

La ~20km distanță

1.881 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

La ~25km distanță

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

907.742 €
750.200 €
90.77 € / mp

Teren pe Soseaua Bucuresti-Constanta, stradal, ...

Dor Mărunt

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

29.000 €
10.19 € / mp

Teren INTRAVILAN cu deschidere la balta

Radu Vodă

La ~30km distanță

2.847 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

17.500 €
62.50 € / mp

De vanzare - 568 mp, utilitati complete, 22 m ...

Răzvani

La ~30km distanță

545 m

568 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Județul Ialomița

Județul Ialomița, o zonă cu potențial de dezvoltare, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 20.000 euro, cu oferte ce încep de la 4.999 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 345.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 39% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse categorii de cumpărători.
  • Dimensiuni și prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori ce variază de la 2 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 2.500 euro/m² pentru locații premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 31 de zile, indicând o piață activă.

Județul Ialomița reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să investești? Explorează acum ofertele disponibile!