Proprietăți unice: 43
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
8

50.500 €
93.17 € / mp

Vânzare teren intravilan – 524 mp, cartier Prel ...

Sud, Târgu Jiu

542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

49.800 €
83 € / mp

Parcele de casă (500-600 mp) în Cartier Sisești ...

Șișești, Târgu Jiu

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

42.000 €
80 € / mp

Parcele de Vanzare in Targu Jiu - Cartier Sises ...

Șișești, Târgu Jiu

525 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

21.000 €
29.33 € / mp

Parcele de Vanzare, Targu Jiu

Central, Târgu Jiu

716 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

28.500 €
64.33 € / mp

Vânzare teren intravilan 443 mp– Târgu Jiu, str ...

Sud-Vest, Târgu Jiu

443 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

64.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan 641 mp *PUZ aprobat - utilităț ...

Centura Narciselor, Târgu Jiu

641 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

154.440 €
220 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona 9 Mai, Târgu ...

9 Mai, Târgu Jiu

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.000 €
128.89 € / mp

Teren intravilan,suprafata 450mp.utilitati: apa ...

Unirii, Târgu Jiu

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

756.865 €
625.509 €
73.20 € / mp

Vanzare teren intravilan 10.339 mp cu PUZ*dubla ...

Centura Narciselor, Târgu Jiu

10.339 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

135.960 €
60 € / mp

Teren Intravilan (2266 mp), 2 Loturi, Aleea Meh ...

Central, Târgu Jiu

2.266 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

123.825 €
65 € / mp

Teren Intravilan (1905 mp) + Anexa, Calea Bucur ...

Est, Târgu Jiu

1.905 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

38.000 €
10.70 € / mp

Teren Intravilan (3550 mp), Frasinetului - Prea ...

Preajba, Târgu Jiu

3.550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

59.000 €
10 € / mp

Teren Extravilan (5900 mp),situat in Targu-Jiu, ...

Central, Târgu Jiu

5.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

152.586 €
42 € / mp

Teren Intravilan (3633mp), Strada Barajelor

Centura, Târgu Jiu

3.633 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

200.000 €
50 € / mp

Vânzare teren

Central, Târgu Jiu

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10.000 €
33.33 € / mp

Teren extravilan de vanzare Zona Narciselor Ta ...

Narciselor, Târgu Jiu

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

30.000 €
9.07 € / mp

Vânzare teren, situat în Loc. Componentă Polata ...

Nord-Est, Târgu Jiu

3.308 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

58.000 €
124.20 € / mp

Vânzare teren intravilan, situat în Târgu Jiu, ...

Centura, Târgu Jiu

467 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

75.000 €
8.08 € / mp

Vânzare teren situat în Târgu Jiu, Loc. Compone ...

Exterior Est, Târgu Jiu

9.281 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

65.500 €
125 € / mp

Teren Intravilan, Curti - Constructii, Strada U ...

Unirii, Târgu Jiu

524 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

80.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan de vanzare Tg.Jiu

Nord, Târgu Jiu

2.080 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

55.000 €
87.58 € / mp

Vanzare teren intravilan, 628 mp, situat in Tar ...

Șișești, Târgu Jiu

628 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

27.000 €
25.23 € / mp

Vânzare teren intravilan - 1070 mp - strada Cio ...

Artego, Târgu Jiu

1.070 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

54.000 €
45 € / mp

Teren Intravilan(1200 mp), situat in Targu Jiu ...

Nord-Est, Târgu Jiu

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

199.000 €
64.97 € / mp

Vânzare teren intravilan, 3.063 mp, în Tg. Jiu, ...

Centura, Târgu Jiu

3.063 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

78.000 €
103.04 € / mp

Teren intravilan 757 mp – Târgu Jiu, Cartier Ti ...

Central, Târgu Jiu

757 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

87.846 €
72.600 €
85.87 € / mp

Teren de vanzare in Ursati, pretabil constructi ...

Nord-Vest, Târgu Jiu

1.023 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

219.500 €
250 € / mp

Vanzare teren intravilan 878 mp - proximitate M ...

Sud, Târgu Jiu

878 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

105.000 €
40.49 € / mp

Vanzare teren intravilan cu PUZ, situat in Targ ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

2.593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

164.000 €
44.93 € / mp

Teren de vânzare intravilan situat pe strada Vâ ...

Nord, Târgu Jiu

3.650 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Târgu Jiu, Județul Gorj

Târgu Jiu, un oraș cu o bogată istorie culturală și artistică, este cunoscut pentru operele lui Constantin Brâncuși și pentru accesibilitatea sa la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 64.000 euro, cu oferte ce încep de la 10.000 euro și ajung până la 800.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 475 m² și 4.000 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori care variază de la 8 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 294 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 45 de zile, indicând o piață activă.

Târgu Jiu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un mix de prețuri accesibile și dimensiuni variate. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Târgu Jiu? Verifică acum terenurile disponibile!