Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
7

42.000 €
93.75 € / mp

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

Vest, Motru

448 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10.000 €
1 € / mp

Teren forestier fag stejar veche de 150 ani

Corcova

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €
2.70 € / mp

Vânzare teren intravilan 20.386 mp în Câlnic–tr ...

Câlnicu de Sus

La ~20km distanță

20.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

120.000 €
10 € / mp

Terenuri Intravilane în Rovinari

Rovinari

La ~20km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 125.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.000 €
7.86 € / mp

Teren Intravilan (1400 mp), situat in Telesti

Telești

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.550 €
15.69 € / mp

Teren împrejmuit ,cadastrat dețin toate actele

Padeș

La ~25km distanță

545 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

20.000 €
5.13 € / mp

Teren Intravilan, situat in Sat Tismana (zona G ...

Central, Tismana

La ~25km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

16.500 €
4.79 € / mp

Teren Tismana - sat Gornovita

Periferie, Tismana

La ~25km distanță

3.444 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

9.745 €
2.35 € / mp

Teren Intravilan (4148 mp), situat in Tismana ( ...

Central, Tismana

La ~25km distanță

4.148 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

29.480 €
10 € / mp

Teren 2.948 mp, ideal construcție – oraș Tisman ...

Tismana

La ~25km distanță

2.948 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.000 €
29.47 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Drăgu ...

Drăguțești

La ~25km distanță

984 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

47.900 €
40.46 € / mp

Vânzare teren intravilan împrejmuit - zonă lini ...

Drăguțești

La ~25km distanță

1.184 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
19.34 € / mp

Vanzare teren intravilan 2844 mp in Sat Iasi-Go ...

Drăguțești

La ~25km distanță

2.844 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
11.83 € / mp

TEREN 1690 MP - ORAS STREHAIA

Ultracentral, Strehaia

La ~25km distanță

1.690 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Tălpășești

La ~30km distanță

2.444 mp teren
Construcții