Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

297.000 €
6.03 € / mp

Teren Intravilan Vânătorii Mici - 5Ha / PUZ Apr ...

Vânătorii Mici

49.283 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

7.000 €
14 € / mp

🔹Teren Intravilan 500 mp / PUZ Aprobat🔹

Vânătorii Mici

500 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
2

344.000 €
18.90 € / mp

Teren de vanzare pe Autostrada A1 - km 48_OMV P ...

Vânătorii Mici

18.198 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.500.000 €
53,571.43 € / mp

Hale industriale

Potlogi

La ~5km distanță

28 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

70.000 €
14 € / mp

Terenuri 1000- 20.000 mp intravilan extins Gais ...

Găiseni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

78.000 €
9.96 € / mp

Teren de Vânzare 7.829 m² pe autostrada Bucureș ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

7.829 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

25.000 €
2 € / mp

Teren agricol 12.500 mp | Deschidere directă DN ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
30

798.000 €
7 € / mp

Teren intravilan curti-constructii, industrial, ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

113.950 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

5.599.000 €
18.95 € / mp

Vanzare teren cu pozitionare excelenta la A1, s ...

Florești-Stoenești

La ~10km distanță

295.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

88.520 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Florești-Stoienesti

Stoenești (Florești-Stoenești)

La ~10km distanță

2.213 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

30.000 €
25.62 € / mp

Teren 1171mp la intrare in Palanca langa Raul S ...

Palanca

La ~15km distanță

1.171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

282.000 €
30 € / mp

Teren Investitie - Pretabil Industrial, Logisti ...

Palanca

La ~15km distanță

9.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

140.000 €
10.33 € / mp

Teren intravilan 13.551 MP | Vadu Lat | Oportun ...

Bucșani

La ~15km distanță

13.551 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

60.300 €
9 € / mp

Teren 6700 mp Olteni, jud. Dâmbovița – la doar ...

Uliești

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
16

76.000 €
2.40 € / mp

Terenuri industriale cu deschidere la A1, km 64 ...

Uliești

La ~15km distanță

31.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~15km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

30.000 €
14.88 € / mp

Teren 2016 mp Lungulețu– cu casa de renovat, ...

Lungulețu

La ~15km distanță

2.016 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

7.919.902 €
6.545.386 €
77.50 € / mp

Teren de vanzare - Bolintin Vale 10 ha

Central, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

102.186 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

147.000 €
15.98 € / mp

OCAZIE! TEREN IDEAL PENTRU BLOCURI CU REGIM MIC ...

Est, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

9.200 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

47.200 €
8 € / mp

REL4001129 Teren 5900 mp - Km 36 - Petrom

Central, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

5.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

579.000 €
21.94 € / mp

Oportunitate Logistică & Rezidențială: 2.6 Ha l ...

Est, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

26.388 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

487.500 €
75 € / mp

REL4001238 Dragomiresti Vale - 6500 mp - ideal ...

Central, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

145.500 €
40.94 € / mp

Teren 3.554 mp Bolintin Vale – deschidere la râ ...

Bolintin-Vale

La ~15km distanță

3.554 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

550.000 €
20.84 € / mp

Teren intravilan Bolintin Vale – 26.388 mp – de ...

Bolintin-Vale

La ~15km distanță

26.388 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

229.500 €
45 € / mp

TEREN DE VANZARE- -Plparcele de la 550 mp zo ...

Central, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

55.900 €
30.02 € / mp

De vanzare teren intravilan 1862 mp in Bolintin ...

Central, Bolintin-Vale

La ~15km distanță

1.862 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

La ~15km distanță

925 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

79.000 €
10.58 € / mp

Casa demolabila + teren, 7470 mp Trestieni Ulmi

Ulmi

La ~20km distanță

7.470 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

180.000 €
18 € / mp

Teren intravilan case 10.000 mp, Str Sportului, ...

Ulmi

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții