Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

320.000 €
50 € / mp

Teren parcelabil, intravilan, 6400mp cu casa re ...

Joița

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

207.200 €
222.000 €
28 € / mp

Teren ntravilan , 7400 mp, Bacu

Joița

7.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

72.000 €
76.000 €
36 € / mp

Teren intravilan , 2000 MP,Joita

Joița

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

321.200 €
22 € / mp

VAND TEREN BACU 15.000MP

Joița

14.600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

16.500 €
30.67 € / mp

Loturi de teren intravilan 538mp, Săbăreni

Săbăreni

La ~5km distanță

538 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

46.750 €
17 € / mp

Oferta !!! - Teren de vanzare Sabareni - propri ...

Săbăreni

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

146.278 €
11 € / mp

Loturi teren construibil

Săbăreni

La ~5km distanță

13.298 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

11.000 €
22 € / mp

Ocazie de neratat! Doar 2 loturi alaturate in A ...

Săbăreni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare

Ghionea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

230.336 €
32 € / mp

Vand teren intravilan pt constructie hala-Bolin ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

7.198 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

135.000 €
13.50 € / mp

Teren intravilan Blointin Deal super investitie

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

171.920 €
40 € / mp

Teren Intravilan Gulia 4298 mp (Ideal Dezvoltar ...

Gulia

La ~5km distanță

4.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren Intravilan lângă Pădure – Complex Rudem, ...

Gulia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

33.000 €
59.57 € / mp

Teren de vânzare în EDEN FOREST Gulia, Tartases ...

Gulia

La ~5km distanță

554 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Ulmi

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

74.000 €
89.91 € / mp

Vând teren central , pretabil diverse investiți ...

Ciorogârla

La ~5km distanță

823 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Teren loturi în rate cu utilitati

Ciorogârla

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

245.000 €
50 € / mp

Vand teren Str. Magnoliei

Ciorogârla

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

73.905 €
65 € / mp

CIOROGÂRLA _ proprietar

Ciorogârla

La ~5km distanță

1.137 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

33.165 €
55 € / mp

Teren Loturi de case in Dragomiresti Vale ILFOV

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

603 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.564.000 €
34.75 € / mp

Centura Bucuresti Nord, Parcul Logistic Chitila ...

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

45.001 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

1.530.000 €
34.04 € / mp

Teren de Vanzare: 44950 mp. Zona Industr. Chiti ...

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

44.950 mp teren
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

80.250 €
75 € / mp

Teren intravilan construibil – 1.070 mp – Drago ...

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

101.850 €
70 € / mp

Teren intravilan - Dragomiresti Vale

Dragomirești-Vale

La ~5km distanță

1.455 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
15

135 €
0.11 € / mp

Teren de vanzare 1245mp

Dragomirești-Deal

La ~10km distanță

1.245 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

229.500 €
45 € / mp

TEREN DE VANZARE- -Plparcele de la 550 mp zo ...

Central, Bolintin-Vale

La ~10km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~10km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

12.500 €
25 € / mp

Vând Loturi de Teren în Tărtășești, Dâmbovița

Tărtășești

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

90.450 €
27 € / mp

Teren intravilan Tartasesti, 3.350 mp, utilitat ...

Tărtășești

La ~10km distanță

3.350 mp teren
Construcții