Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă
6

210.000 €
101.50 € / mp

Teren de vanzare

Ultracentral, Giurgiu

2.069 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
27.27 € / mp

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.500 €
10.14 € / mp

Teren intravilan Drumul Fermei

Periferie, Giurgiu

La ~5km distanță

2.614 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

44.500 €
25 € / mp

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Central, Giurgiu

La ~5km distanță

1.780 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
3

60.000 €
30.24 € / mp

Teren intravilan Giurgiu – Șoseaua Bălănoaiei

Vest, Giurgiu

La ~5km distanță

1.984 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

69.760 €
20 € / mp

De Vânzare Teren 3.488 mp – Drumul Stăneștiul ...

Periferie, Giurgiu

La ~5km distanță

3.488 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

27.700 €
20 € / mp

De vânzare teren intravilan 1385 mp, intrare Ho ...

Periferie, Giurgiu

La ~5km distanță

1.385 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

9.000.000 €
18 € / mp

DE VANZARE Teren intravilan 500,000mp Giurgiu / ...

Periferie, Giurgiu

La ~5km distanță

500.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

120.420 €
30 € / mp

Teren Giurgiu, 4014mp, deschidere 69mp,intravil ...

Nord, Giurgiu

La ~5km distanță

4.014 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

43.000 €
21.50 € / mp

Teren 2,000mp Giurgiu / Teisori

Sud, Giurgiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

4.371.546 €
3.612.848 €
36.60 € / mp

Teren cu PUZ aprobat – Destinație logistică, i ...

Nord, Giurgiu

La ~5km distanță

119.433 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

1.100.000 €
19.54 € / mp

Teren 56.300 mp Bolintin Deal - Parc Industrial ...

Exterior Est, Giurgiu

La ~5km distanță

56.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

1.512.500 €
131.85 € / mp

Oportunitate rară de investiție – teren cu desc ...

Casa Cărții, Giurgiu

La ~5km distanță

11.471 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

57.900 €
12.19 € / mp

Teren Constructii Intravilan 4750mp SABARENI - ...

Semicentral, Giurgiu

La ~5km distanță

4.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

350.000 €
35.51 € / mp

Vanzare - Teren - Constructii - Soseaua Slobozi ...

Semicentral, Giurgiu

La ~5km distanță

9.857 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

630.000 €
8,750.00 € / mp

Teren stradal DN5 Bucuresti -Giurgiu 34.800 mp

Frătești

La ~10km distanță

34.830 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

55.000 €
14.66 € / mp

Teren intravilan, 3751mp oportunitate de invest ...

Daia

La ~15km distanță

3.751 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

17.300 €
34.60 € / mp

Vând teren parcelat

Sfântu Gheorghe (Băneasa)

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

32.380 €
4.91 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Putineiu_jud. Giurgi ...

Putineiu

La ~20km distanță

6.593 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

90.000 €
9 € / mp

Vand Teren pt PARC FOTOVOLTAIC, BENZINARIE, HAL ...

Băneasa

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții