Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
14

600.000 €
720.000 €
10 € / mp

Fermă Zootehnică de Vânzare 6 Ha | Vaci și Oi | ...

Călugăreni

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.400.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare Calugareni Judetul Giurgiu

Călugăreni

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.960.000 €
9.90 € / mp

Calugareni, vanzare teren intravilan, 40 ha, du ...

Călugăreni

400.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

1.600.000 €
15.24 € / mp

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

105.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

40.500 €
10.90 € / mp

Vanzare teren intravilan Comuna Comana,Localita ...

Budeni

La ~10km distanță

3.714 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.514 €
19.99 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Budeni

La ~10km distanță

526 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
3

103.000 €
41.20 € / mp

Teren de vanzare 2500 mp Adunatii Copaceni- in ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

5.350.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan 21.4 ha – Acces Direct DN5A – ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

214.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

140.000 €
24.75 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 5656MP | ADUNATII COPACENI | ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

5.656 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

1.353.525 €
25 € / mp

Proprietate deosebita Adunatii Copaceni, teren: ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

54.141 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

19.900 €
48.42 € / mp

TEREN CASA/ MOGOSESTI GIURGIU

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

411 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
79.000 €
4.01 € / mp

Teren Intravilan | Adunatii Copaceni | 14.700 m ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

14.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

129.000 €
30.71 € / mp

Vanzare teren Giurgiu-Adunatii-Copaceni-Strasa ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan 500 mp Adunatii Copaceni Giurg ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

89.030 €
29 € / mp

Teren intravilan 3070 mp + casă din cărămidă | ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

3.070 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.800 €
28 € / mp

Adunați Copaceni teren casă

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

850 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

97.000 €
14.87 € / mp

Adunatii Copaceni - Troitei | teren 6 525 mp | ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

6.525 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
20

54.900 €
54.90 € / mp

Teren 1000 mp Adunații-Copăceni (D&#2 ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

140.000 €
28 € / mp

Parcel de teren casa de vanzare intravilan Prim ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

7.030.000 €
19 € / mp

Mogosesti, teren intravilan 37 ha/d=800 m, dez ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

370.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

1.098.000 €
10.98 € / mp

Vanzare Teren Constructii Adunatii-Copaceni, De ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

30.000 €
33.000 €
7.50 € / mp

Adunatii Copaceni Teren 4000m Intravilan Arabil

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

9.000.000 €
22.50 € / mp

Teren 40ha Adunatii Copăceni | Industrial/ Logi ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

70.000 €
57.76 € / mp

Adunatii Copaceni, teren 1212 mp, hala 136 mp, ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

1.212 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

727.000 €
3.90 € / mp

Oportunitate pentru investitori. Teren intravil ...

Adunații-Copăceni

La ~10km distanță

186.441 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

24.550 €
25 € / mp

Teren intravilan de 982mp, comuna Adunatii Copa ...

Varlaam

La ~10km distanță

982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

70.000 €
28.46 € / mp

Vanzare teren intravilan Varlaam

Varlaam

La ~10km distanță

2.460 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
12

30.000 €
25 € / mp

Teren cu livada perfect pentru CASA - 1.200 MP ...

Varlaam

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

7.400.000 €
200,000.00 € / mp

Teren intravilan Mogosesti | Giurgiu | 370.000m ...

Mogoșești

La ~10km distanță

37 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

3.140.000 €
20.26 € / mp

Teren 157.000mp Mogosesti | Giurgiu

Mogoșești

La ~10km distanță

155.000 mp teren
Construcții