Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
4

19.000 €
20.32 € / mp

Teren 935mp Bradesti / Strada Valea Rea

Brădești

935 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare - 28 km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

95.000 €
19 € / mp

Teren intravilan, 5000 MP, Isalnita

Ișalnița

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

26.000 €
65 € / mp

Teren Isalnita 400 mp

Ișalnița

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 9 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 32.500 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

150.000 €
30 € / mp

Teren de vânzare în Ișalnița, Dolj

Ișalnița

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

33.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare/Isalnita/Dolj

Ișalnița

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

38.700 €
5.30 € / mp

Teren de vanzare Isalnita, Jud. Dolj

Ișalnița

La ~10km distanță

7.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breasta ...

Obedin

La ~15km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren

Obedin

La ~15km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

30.000 €
39.22 € / mp

Teren intravilan 765mp, Șimnicu de Sus, sat Izv ...

Izvor

La ~15km distanță

765 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 MP, comuna Simnicu de Sus

Florești

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

57.500 €
100 € / mp

Teren intravilan, 575 MP, comuna Simnicu de Sus

Florești

La ~15km distanță

575 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

67.500 €
45 € / mp

Teren de vanzare/Dudovicesti/Dolj

Dudovicești

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

82.000 €
89.32 € / mp

Teren intravilan 918 mp, Comuna Simnicu de Sus, ...

Albești

La ~15km distanță

918 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren Breasta, intravilan, Breasta

Breasta

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

37.500 €
30.07 € / mp

teren de vanzare

Breasta

La ~15km distanță

1.247 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

13.500 €
30 € / mp

Vând teren intravilan sat Obedin comuna Breast ...

Breasta

La ~15km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

135.000 €
92.85 € / mp

Teren intravilan 1454mp situat în Albești, în p ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

1.454 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

552.000 €
69 € / mp

Teren Calea Craiovei

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

250.000 €
25 € / mp

Teren intravilan, 10.000 mp, Simnicul de Sus

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

52.830 €
45 € / mp

Teren intravilan 1174mp în Dudovicești cu desch ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

1.174 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
48.39 € / mp

Teren intravilan, 310 mp, Simnicu de Sus

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

310 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

33.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 1000 mp + teren extravilan 120 ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

59.900 €
14.58 € / mp

Oportunitate de investitie: Teren intravilan 10 ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

4.108 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
6 € / mp

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Picăturile

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

249.810 €
55 € / mp

Teren de vanzare in Leamna de Jos

Leamna de Jos

La ~20km distanță

4.542 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

6.050.000 €
191.92 € / mp

Proprietar, vand teren Craiova, Str. Prelungire ...

Calea Severinului, Craiova

La ~20km distanță

31.524 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

550.000 €
220 € / mp

Teren intravilan, 2500 MP, Craiova

Calea Severinului, Craiova

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

91.200 €
48 € / mp

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

250.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 2500 MP, Craiova

Brestei, Craiova

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Construcții