Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
8

225.000 €
32.14 € / mp

Proprietar vand Imobil in com. Ghelinta, jud. C ...

Ghelința

7.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

55.000 €
11.46 € / mp

FILM! Teren extravilan, Ojdula, 4.800 mp, zona ...

Ojdula

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
47

50.000 €
8.62 € / mp

In notabil areal, teren extravilan pe 5.800 mp, ...

Ojdula

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

50.000 €
25.47 € / mp

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~5km distanță

1.963 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

150.000 €
30 € / mp

FILM! 5.000 mp teren, la marginea orasului Targ ...

Nord-Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

76.751 €
9.50 € / mp

De vânzare teren intravilan în Esteln ...

Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

8.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

176.000 €
22 € / mp

FILM!Potential rezidential/ investitional: 8.00 ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

100.000 €
952.38 € / mp

1.200mp teren si casa cu gradina inflorata, apr ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

1.149 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

27.000 €
36.44 € / mp

Teren intravilan, aliniament apreciabil, 741mp, ...

Sud, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

741 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

68.000 €
31.76 € / mp

FILM! 2.200 mp, teren intravilan de vanzare in ...

Exterior Sud, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

2.141 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

21.000 €
6.77 € / mp

Teren cu potential, 3.100 mp, remarcabila incad ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

50.000 €
10.98 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

La ~10km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Covasna

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

35.000 €
36.84 € / mp

Teren intravilan, 950mp, rezidential/investiti ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
1

21.000 €
35 € / mp

Parcele 600 mp teren intravilan, rezidenți ...

Sud, Covasna

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

176.000 €
22 € / mp

Teren strategic pentru dezvoltare si investitie ...

Sânzieni

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~15km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

Film! 2.700 mp:refugiu al linistii si oportunit ...

Cernat

La ~15km distanță

2.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

135.000 €
18 € / mp

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

30.000 €
12.50 € / mp

DE NERATAT-de vanzare teren intravilan, 2400 mp ...

Pachia

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

900mp teren intravilan, cu paramentri de constr ...

Păpăuți

La ~20km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

200.000 €
18.53 € / mp

Comandau: Teren Intravilan cu Potențial Ui ...

Comandău

La ~20km distanță

10.791 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

85.800 €
15.60 € / mp

FILM! Context favorabil:Teren intravilan, 5.500 ...

Comandău

La ~20km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

99.999 €
30.14 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Comandău

La ~20km distanță

3.318 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
40 € / mp

PARCELE DE VÂNZARE, pe malul râului BÂSCA, COMA ...

Comandău

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~20km distanță

4.831 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

26.000 €
16.01 € / mp

Teren intravilan | 1.624 mp | 2 Parcele | Zagon

Zagon

La ~20km distanță

1.624 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.900 €
10.62 € / mp

FILM! 2.063 mp de refugiu natural in localitate ...

Zagon

La ~20km distanță

2.063 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~25km distanță

1.120 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

0 €

Proprietar vand Teren la Lac Padureni , Jud. Co ...

Pădureni

La ~25km distanță

5.800 mp teren
Construcții