Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
40 € / mp

PARCELE DE VÂNZARE, pe malul râului BÂSCA, COMA ...

Comandău

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

99.999 €
30.14 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Comandău

3.318 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

117.128 €
80.000 €
58.56 € / mp

OPORTUNITATE ÎN INIMA NATURII-Teren intravilan, ...

Comandău

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

85.800 €
15.60 € / mp

FILM! Context favorabil:Teren intravilan, 5.500 ...

Comandău

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

200.000 €
18.53 € / mp

Comandau: Teren Intravilan cu Potențial Ui ...

Comandău

10.791 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

900mp teren intravilan, cu paramentri de constr ...

Păpăuți

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Covasna

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

35.000 €
36.84 € / mp

Teren intravilan, 950mp, rezidential/investiti ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

950 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

21.000 €
35 € / mp

Parcele 600 mp teren intravilan, rezidenți ...

Sud, Covasna

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

48.830 €
38 € / mp

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Sud-Est, Covasna

La ~10km distanță

1.285 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

26.000 €
16.01 € / mp

Teren intravilan | 1.624 mp | 2 Parcele | Zagon

Zagon

La ~10km distanță

1.624 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.900 €
10.62 € / mp

FILM! 2.063 mp de refugiu natural in localitate ...

Zagon

La ~10km distanță

2.063 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

30.000 €
12.50 € / mp

DE NERATAT-de vanzare teren intravilan, 2400 mp ...

Pachia

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~20km distanță

1.120 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

225.000 €
32.14 € / mp

Proprietar vand Imobil in com. Ghelinta, jud. C ...

Ghelința

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~20km distanță

4.831 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~25km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

50.000 €
25.47 € / mp

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~25km distanță

1.963 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
47

50.000 €
8.62 € / mp

In notabil areal, teren extravilan pe 5.800 mp, ...

Ojdula

La ~25km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

55.000 €
11.46 € / mp

FILM! Teren extravilan, Ojdula, 4.800 mp, zona ...

Ojdula

La ~25km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

21.000 €
7.24 € / mp

Teren extravilan - oportunitate investitie

Lisnău-Vale

La ~25km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

519.030 €
15 € / mp

Teren exceptional Valea Dobarlaului - oportunit ...

Valea Dobârlăului

La ~25km distanță

34.602 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

Film! 2.700 mp:refugiu al linistii si oportunit ...

Cernat

La ~25km distanță

2.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

135.000 €
18 € / mp

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~25km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

36.125 €
25 € / mp

Teren in localitatea Reci,langa lacuri

Reci

La ~25km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

16.170 €
3.07 € / mp

Teren intravilan | 5.260 MP | Reci

Reci

La ~25km distanță

5.260 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.765 €
35 € / mp

De vânzare terenuri intravilane în Re ...

Reci

La ~25km distanță

679 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

La ~25km distanță

42.201 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

76.751 €
9.50 € / mp

De vânzare teren intravilan în Esteln ...

Târgu Secuiesc

La ~30km distanță

8.079 mp teren
Construcții