Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

26.800 €
31.225 €
21.46 € / mp

FILM! Teren intravilan pe 1.249 mp, Araci, Valc ...

Araci

1.249 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
4

26.000 €
26 € / mp

Teren de vanzare Valcele

Vâlcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
22

64.975 €
23 € / mp

Teren Intravilan

Vâlcele

La ~5km distanță

2.825 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

33.000 €
14.99 € / mp

Teren intravilan 2201 mp | Sat Vâlcele-Covasna ...

Vâlcele

La ~5km distanță

2.201 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

42.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare – Valcele, judetul ...

Vâlcele

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

51.750 €
25.01 € / mp

TEREN INTRAVILAN – 2.069 MP – VÂLCELE, COVASNA ...

Vâlcele

La ~5km distanță

2.069 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

465.000 €
32.18 € / mp

Vanzare teren intravilan industrial, DN 13, 14. ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

361.250 €
25 € / mp

Teren industrial de vânzare – Calea Feldioarei, ...

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

105.000 €
15 € / mp

Teren industrial Feldioara cu front generos la ...

Feldioara

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

368.400 €
12 € / mp

Oportunitate INVESTIȚIE INDUSTRIALĂ/COMERCIALĂ

Feldioara

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

546.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE TEREN INDUSTRIAL - PARC ...

Feldioara

La ~5km distanță

36.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

361.250 €
25 € / mp

Teren cu PUZ industrial la DN 13

Feldioara

La ~5km distanță

14.450 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

750.000 €
12.50 € / mp

Teren Industrial

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

930.000 €
15.50 € / mp

Teren Industrial Olympus DN13

Feldioara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

4.752.620 €
20 € / mp

Teren intravilan

Feldioara

La ~5km distanță

237.631 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

655.004 €
10.99 € / mp

Teren Industrial DN 13 | BV - Feldioara - COMIS ...

Feldioara

La ~5km distanță

59.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

31.200 €
39 € / mp

De vanzare teren intravilan de constructii zona ...

Feldioara

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

12 €
0 € / mp

Investiție la DN13! Curent, Gaz, Apă, ...

Feldioara

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

3.300.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan Pretabil Industrial Logistica

Feldioara

La ~5km distanță

165.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

36.999 €
24.98 € / mp

Teren de vânzare - 1481mp, Haghig - Covasna

Hăghig

La ~5km distanță

1.481 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

43.530 €
30 € / mp

Teren de 1451 mp cu utilitati - Haghig, jud. C ...

Hăghig

La ~5km distanță

1.451 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

250.000 €
5 € / mp

50.000 mp, Bod, Brasov

Bod

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
15

41.800 €
48.27 € / mp

Teren Construcție Casă 866 mp

Bod

La ~5km distanță

866 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
34.62 € / mp

Teren intravilan în Bod | 1300 mp | PUZ aprobat ...

Bod

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

52.300 €
69.09 € / mp

Teren deosebit, pozitionare facila, conditii av ...

Bod

La ~5km distanță

757 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

43.000 €
35.83 € / mp

Teren Bod 1200mp

Bod

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

353.433 €
292.094 €
24.89 € / mp

Teren Extravilan, P.U.Z. inceput

Bod

La ~5km distanță

14.200 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

340.000 €
17 € / mp

Posibilitate RATE | Teren Bod | curti construct ...

Bod

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

18.900 €
50 € / mp

Parcele pt casa cu utilitati la poarta

Bod

La ~5km distanță

378 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

68.600 €
68.06 € / mp

Teren intravilan in Bod, cu autorizare construi ...

Bod

La ~5km distanță

1.008 mp teren
Construcții