Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
15

35.000 €
70 € / mp

Vânzare loturi teren intravilane Limanu Vama Ve ...

Vama Veche

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
9

1.000.000 €
67.04 € / mp

Vânzare teren intravilan Limanu _ Vama Veche 14 ...

Vama Veche

14.916 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

437.800 €
199 € / mp

Teren Vama Veche | Ultimele 5 loturi| Lângă Pla ...

Vama Veche

2.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
150 € / mp

Vama Veche ~ Teren Intravilan ~ Toate Utilitati ...

Central, Vama Veche

400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

85.600 €
200 € / mp

Vând Teren 428 mp la 300 m de Plajă, Vama Veche ...

Vama Veche

428 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
16

475.150 €
215 € / mp

REL4001275 Teren de vanzare - Vama Veche - Opor ...

Vama Veche

2.210 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

330.400 €
160 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 2.065 mp, statiun ...

Central, Vama Veche

2.065 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

691.787 €
571.725 €
512.43 € / mp

VANZARE TEREN 1350 MP. - VAMA VECHE - ULTRACENT ...

Central, Vama Veche

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

2.900.000 €
966,666.67 € / mp

De vanzare teren intravilan 3,4 ha | Vama Vech ...

Vama Veche

3,4 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

85.000 €
42.50 € / mp

Teren 2000mp – 200m de plajă - Intre ...

Exterior Nord, Vama Veche

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

88.000 €
204.65 € / mp

Teren de 430 mp in Vama Veche

Vama Veche

430 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

110.000 €
217.39 € / mp

Teren de vanzare in Vama Veche la drumul nation ...

Vama Veche

506 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

17.000 €
22.85 € / mp

Teren de 744 mp intre 2 Mai si Vama Veche

Vama Veche

744 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

279.000 €
285.000 €
186 € / mp

Teren intravilan 1500 mp in Vama Veche - la 250 ...

Vama Veche

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

135.000 €
135.14 € / mp

Teren intravilan construibil 999 mp - Vama Vech ...

Est, Vama Veche

999 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

1.500.000 €
600 € / mp

Teren Intravilan 2500 mp in Prima Linie la Plaj ...

Nord-Est, Vama Veche

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

1.279.800 €
27 € / mp

Teren intravilan 47.400 mp, Vama Veche, 200 m d ...

Vama Veche

47.400 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Vanzare 1000 mp teren localitate 2MAI, CONSTANT ...

2 Mai

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in 2Mai

Exterior Est, 2 Mai

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

240.000 €
160 € / mp

Teren intravilan litoral Statiunea 2Mai

Sud, 2 Mai

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
12

62.500 €
25 € / mp

EXCLUSIV! Teren intravilan 2500 mp-2 Mai (Manga ...

Sud, 2 Mai

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

29.000 €
63.04 € / mp

Loc 2 Mai, loturi teren intravilane

2 Mai

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

90.000 €
7.50 € / mp

Teren de 12.000 mp intre 2 Mai si Vama Veche

2 Mai

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

150.000 €
13.04 € / mp

Constanța 11.500 mp Intravilan Port Manga ...

2 Mai

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

32.361 €
67 € / mp

2 Mai – 11 loturi teren intravilan pentru locui ...

2 Mai

La ~5km distanță

483 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

80.000 €
20 € / mp

EXCLUSIV! Teren intravilan - 2 Mai - Vama Vech ...

Sud, 2 Mai

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

575.000 €
179.91 € / mp

Teren situat in centrul localitatii 2 Mai * la ...

Central, 2 Mai

La ~5km distanță

3.196 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

100 €
0.10 € / mp

Teren Mangalia!rate

Sud, Mangalia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

110 €
0.17 € / mp

Teren intravilan Neptun

Central, Mangalia

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

22.000 €
55 € / mp

Teren intravilan in Rate

Central, Mangalia

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Vama Veche, Județul Constanța

Vama Veche, situată pe litoralul Mării Negre, este o destinație populară pentru turiști și investitori datorită plajelor sale frumoase și atmosferei relaxante. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 88.000 euro, cu oferte ce încep de la 17.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 475.150 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile în acest moment.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 200 euro, cu valori variind între 23 euro/m² și 217 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 134 de zile, indicând o piață activă.

Vama Veche reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare pe litoral, având un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în această zonă vibrantă?