Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Valea Dacilor

800 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

115.000 €
1,074.77 € / mp

De vânzare teren + casa batraneasca in localita ...

Siminoc

La ~5km distanță

2.041 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
11

150.000 €
5 € / mp

Medgidia -Teren 3 ha , deschidere la DN 22C , v ...

Central, Medgidia

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

3.300.000 €
65.21 € / mp

Teren & Hale de Vanzare - 5 HA - Medgidia

Nord, Medgidia

La ~5km distanță

50.603 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

10.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 500 mp | utilitati | ideal cas ...

Poarta Albă

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

43.200 €
60 € / mp

Teren intrevilan 720 mp

Exterior Vest, Murfatlar

La ~10km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

29.900 €
59.80 € / mp

TEREN INTRAVILAN | MURFATLAR | CONSTANTA

Murfatlar

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

1.480.000 €
12,032.52 € / mp

CIOCARLIA DE SUS TEREN INTRAVILAN 123.400 MP PR ...

Ciocârlia de Sus

La ~10km distanță

123,4 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

36.500 €
19.07 € / mp

Ciocarlia de Sus Strada Dreptati teren 1914 mp ...

Ciocârlia de Sus

La ~10km distanță

1.914 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

12.000 €
18.49 € / mp

Teren intravilan constructii Nisipari Constanta

Nisipari

La ~10km distanță

649 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

12.000 €
25 € / mp

Nazarcea - Calea Ovidiu oportunitate investiție

Nazarcea

La ~10km distanță

480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

33.660 €
20 € / mp

Vând teren intravilan Județul Constanța

Ciocârlia

La ~10km distanță

1.683 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

90.000 €
80.000 €
79.79 € / mp

PADURE VALU LUI TRAIAN / zona popas Forest M / ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.128 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

95.000 €
95 € / mp

VALU LUI TRAIAN (COD 02) - Teren 1000mp deschid ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

42.000 €
100 € / mp

Intravilan 420m2 pe partea dreaptă

Valu lui Traian

La ~15km distanță

420 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.000 €
35.000 €
60 € / mp

Teren ieftin în Valu lui Traian!

Valu lui Traian

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

26.000 €
86.67 € / mp

Teren de vanzare in Valu lui Traian -autorizati ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

345.000 €
186.49 € / mp

Teren 1850mp Valu lui Traian calea Dobrogei

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

512.435 €
423.500 €
1,138.74 € / mp

Teren in mijlocul padurii Valu lui Traian 1875 ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.875 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
92.79 € / mp

Teren intravilan Valu Traian 916 mp, 14 ml, înt ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

916 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

16.200 €
64.29 € / mp

Loturi construibile – PRET MIC - Comision 0%

Valu lui Traian

La ~15km distanță

252 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

113.568 €
112 € / mp

Teren intravilan 1.014 mp | Valu lui Traian | P ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.014 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare in Valu lui Traian

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

30.000 €
98.68 € / mp

VALU LUI TRAIAN ( cod02) Teren intravilan 304 m ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

304 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

13.500 €
33.50 € / mp

Teren de vanzare in Valu Lui Traian, Cartierul ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

403 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

570.778 €
471.718 €
73.20 € / mp

Teren 8000 mp, INTRAVILAN CC, Valu lui Traian, ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

7.797 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

56.784 €
112 € / mp

Teren intravilan 507 mp | Valu lui Traian | P+4 ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

507 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

89.000 €
10.47 € / mp

Teren intravilan arabil la 10 min de Constanța

Valu lui Traian

La ~15km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 89,000 € și 89.900 €
Agenție

3 luni în urmă
3

47.400 €
100 € / mp

Teren 474mp Valu lui Traian / Strada Complexulu ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

85.000 €
85 € / mp

VALU LUI TRAIAN ( COD02) - Str. Islazului ,Va ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții