Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

29.000 €
72.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 400 MP

Central, Techirghiol

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

32.000 €
80 € / mp

Terenuri Techirghiol Vind un terenIn intravil ...

Exterior Sud, Techirghiol

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
81.63 € / mp

Teren intravilan Techirghiol potențial investit ...

Central, Techirghiol

490 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

900.000 €
900 € / mp

Teren ultracentral 1000 mp pe Faleza Eforie Sud

Central, Eforie Sud

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
77.82 € / mp

Vând teren zona Golful Pescarilor ( RO-RO ) 51 ...

Agigea

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
38.46 € / mp

Teren Tuzla 650 mp - aproape de mare

Tuzla

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

133.500 €
38.645 €
64.96 € / mp

Tuzla ,teren intravilan central DN39

Tuzla

La ~5km distanță

2.055 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

171.000 €
90 € / mp

Teren, Lazu, CONSTANTA

Lazu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.500 €
99.60 € / mp

Teren de vânzare – Cumpăna, Constanța,Str. Caro ...

Cumpăna

La ~10km distanță

497 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

37.000 €
15.93 € / mp

Vând 2322 mp sat Potarnichea, comuna Topraisar

Potârnichea

La ~10km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.274.890 €
230 € / mp

Teren veterani km5 intravilan

Km 5, Constanța

La ~10km distanță

5.543 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

236.000 €
230.000 €
118 € / mp

vanzare teren 2.000 mp in Constanta zona Varful ...

Viile Noi, Constanța

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

550.800 €
68 € / mp

INVESTIȚIE PREMIUM COSTINESTI-Teren Strategic 8 ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

8.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

170.000 €
283.33 € / mp

Teren întravilan plus proiect Vila P+P1+P2

Central, Costinești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

406.700 €
49 € / mp

Teren 8.300 mp DN39 Costinești | 35m Deschidere ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

8.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

156.800 €
160 € / mp

Vând teren intravilan în Costinești

Central, Costinești

La ~10km distanță

980 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.450.000 €
350 € / mp

Teren 7000mp Costinesti P+7 | Langa Proiect NIB ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €
70.000 €
91.67 € / mp

Teren de vânzare în Costinești – 600 mp Vând te ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

420.000 €
84 € / mp

Teren 5000mp in Costinesti PRIMUL RAND la MARE ...

Sud-Vest, Costinești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

100.000 €
259.07 € / mp

Teren vânzare zona Viile Noi

CET, Constanța

La ~10km distanță

386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

77.000 €
70 € / mp

18 terenuri intravilane Constanta-hale producti ...

CET, Constanța

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

120.000 €
240 € / mp

Teren intravilan km5 case construibil

Km 4-5, Constanța

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
150 € / mp

Km 4-5, Veterani, proprietar, vand teren

Km 4-5, Constanța

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150.000 €
124.69 € / mp

PROPRIETAR- Teren Intravilan Constanța–Zona Pal ...

Palas, Constanța

La ~15km distanță

1.203 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

382.480 €
80 € / mp

Teren intravilan liber de vanzare, imprejmuit, ...

Palas, Constanța

La ~15km distanță

4.781 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

121.275 €
63.16 € / mp

Teren zona CET, ideal hale, constructii industr ...

Zona Industrială, Constanța

La ~15km distanță

1.920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

362.997 €
759.41 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren Ultracentral 478 mp | Zon ...

Casa de Cultură, Constanța

La ~15km distanță

478 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 362,997 € și 363.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

10.000 €
5.000.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 500 mp | utilitati | ideal cas ...

Abator, Constanța

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

275.000 €
110 € / mp

Teren vinzare

Brătianu, Constanța

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții