Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

13.000 €
20.22 € / mp

De vânzare teren intravilan situat în localitat ...

Nicolae Bălcescu

643 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
8

375.000 €
15 € / mp

Mihail Kogalniceanu- Teren 25.000mp cu deschide ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

74.500 €
28.86 € / mp

Casă de vanzare situată in Mihail Kogalniceanu

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

2.581 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

150.000 €
12 € / mp

Constanta - Mihail Kogalniceanu - teren intravi ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
28.41 € / mp

Mihail Kogălniceanu-teren intravilan 880mp ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

880 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

700.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 7ha, deschidere 234m la drum j ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
16

14.630.400 €
18 € / mp

81 HA - Teren de Vanzare - M.K. Constanta (Aero ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

812.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1.570.000 €
34.89 € / mp

Teren Intravilan 4,5 ha – Poziție St ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

19.000 €
22.000 €
37.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Mihail Kogălnice ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

509 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

93.780 €
45 € / mp

Proiect Rezidențial | 2084mp (3 Loturi) | M. Ko ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

2.084 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

35.000 €
46.05 € / mp

Cartierul Tomis teren intravilan construibil ut ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

760 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

363.750 €
15 € / mp

Teren extravilan in Mihail Kogalniceanu, Consta ...

Mihail Kogălniceanu

La ~5km distanță

24.250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

12.000 €
18.49 € / mp

Teren intravilan constructii Nisipari Constanta

Nisipari

La ~15km distanță

649 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

121.000 €
16.35 € / mp

Teren intravilan 7400 mp in Sibioara, cu vedere ...

Sibioara

La ~15km distanță

7.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

12.000 €
25 € / mp

Nazarcea - Calea Ovidiu oportunitate investiție

Nazarcea

La ~15km distanță

480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

150.000 €
354.61 € / mp

Tomis Nord – Teren 423mp deschidere 18,53m COMI ...

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

423 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

296.450 €
350 € / mp

Tomis Nord – Teren 847mp cu dubla deschidere CO ...

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

847 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.700.000 €
1,133.33 € / mp

VANZARE ASOCIERE | Proiect Autorizat | Agatului ...

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

552.000 €
239.69 € / mp

Tomis Nord-Vivo, teren 2303mp

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

2.303 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

290.000 €
273.58 € / mp

Vand teren in Constanta zona Tomis Nord

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

1.060 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

320.000 €
160 € / mp

Teren de vanzare in Constanta

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

1.080.000 €
180 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Tomis Nord ...

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

160.000 €
317.46 € / mp

Teren construcții exclusiv crese, gradinite, di ...

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

504 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

600.000 €
180.18 € / mp

Teren de vanzare in Constanta

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

3.330 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.800.000 €
180 € / mp

Teren de vanzare Constanta zona Tomis Nord

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.250.000 €
500 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Campus

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
375 € / mp

Teren zona Baba Novac

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

3.300.000 €
65.21 € / mp

Teren & Hale de Vanzare - 5 HA - Medgidia

Nord, Medgidia

La ~15km distanță

50.603 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
11

150.000 €
5 € / mp

Medgidia -Teren 3 ha , deschidere la DN 22C , v ...

Central, Medgidia

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
10

773.460 €
180 € / mp

Lumina-teren 4297mp cu deschidere la DN

Lumina

La ~20km distanță

4.297 mp teren
Construcții