Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

1.999.999 €
28.28 € / mp

Oportunitate dezvoltare _ 4.5Ha intravilan + 2 ...

Central, Năvodari

70.717 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

238.000 €
476 € / mp

Teren de vanzare Tabara Navodari cu autorizati ...

Nord, Năvodari

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.006.000 €
500 € / mp

Teren 4012 mp Mamaia Nord - Ideal investitie !

Nord, Mamaia-Sat

La ~5km distanță

4.012 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

900.000 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie -Teren vanzare Mamai ...

Nord, Mamaia-Sat

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

129.000 €
245.25 € / mp

Teren intravilan Mamaia Nord

Nord-Vest, Mamaia-Sat

La ~5km distanță

526 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

2.147.483.647 €
9,626.17 € / mp

22.3 Ha land for sale in Novodari

Central, Mamaia-Sat

La ~5km distanță

223.088 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

220.000 €
425.53 € / mp

Teren+AC P+4 in spate la Hanul cu Peste - Strad ...

Central, Mamaia-Sat

La ~5km distanță

517 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

375.300 €
300 € / mp

Vând teren intravilan Mamaia Sat-Negociab ...

Nord, Mamaia-Sat

La ~5km distanță

1.251 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

586.454 €
23 € / mp

2.5 ha - teren construcții

Lumina

La ~5km distanță

25.498 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

168.000 €
253.78 € / mp

VAND TEREN OVIDIU LAC

Nord-Est, Ovidiu

La ~5km distanță

662 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

85.000 €
165.69 € / mp

Teren Vanzare Intravilan Ovidiu - 513 mp

Sud, Ovidiu

La ~5km distanță

513 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan varianta Ovidiu

Central, Ovidiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

250.000 €
16.67 € / mp

Teren 1.5 Ha Academia de fotbal Gheorghe Hagi

Central, Ovidiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

380.000 €
148.79 € / mp

Teren pe malul lacului Siutghiol

Est, Ovidiu

La ~5km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105 €
0.02 € / mp

5500 mp intravilan Ovidiu - utilități - dublă d ...

Central, Ovidiu

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

200 €
0.08 € / mp

Teren 2.500 mp Ovidiu vis-a-vis de Insula Ovidi ...

Sud, Ovidiu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

70.000 €
169.90 € / mp

Vând sau schimb teren

Nord, Ovidiu

La ~5km distanță

412 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

39.879 €
63 € / mp

Teren CENTRAL Corbu, 633 mp, 31 m deschidere, t ...

Corbu

La ~10km distanță

633 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

174.800 €
197.800 €
190 € / mp

Teren cu casa Palazu mare

Palazu Mare, Constanța

La ~10km distanță

920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.310.000 €
1,050.00 € / mp

Propietate unica pe malul Lacului Siutghiol-57m ...

Palazu Mare, Constanța

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

73.000 €
74.000 €
109.45 € / mp

De vânzare teren intravilan 667 Mp - Constanța, ...

Palazu Mare, Constanța

La ~10km distanță

667 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

219.780 €
185 € / mp

Teren de vanzare Palazu Mare,Constanta,str. Nav ...

Palazu Mare, Constanța

La ~10km distanță

1.188 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

129.999 €
130.00 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp – Constanța, cartier ...

Boreal, Constanța

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

299.808 €
216 € / mp

Vand teren intravilan

Boreal, Constanța

La ~10km distanță

1.388 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

56.000 €
105.26 € / mp

Teren intravilan constuibil

Boreal, Constanța

La ~10km distanță

532 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

296.700 €
1,150.00 € / mp

Teren intravilan 258 mp construibil + curte 80 ...

Capitol, Constanța

La ~15km distanță

258 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
375 € / mp

Teren zona Baba Novac

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

211.750 €
847 €
847 € / mp

Teren ultracentral Bd.Mamaia

Tomis I, Constanța

La ~15km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 100 € și 185.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

172.800 €
320 € / mp

Teren + proiect Palazu Mare - Corneliu Baba

Tomis Plus, Constanța

La ~15km distanță

540 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Năvodari, Județul Constanța

Năvodari, situat pe litoralul Mării Negre, este o destinație populară pentru dezvoltări imobiliare datorită proximității sale față de plaje și facilități. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 225.000 euro, cu oferte care încep de la 160.000 euro și pot ajunge până la 1.999.999 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de prețuri ridicat comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 352 euro, cu valori variind între 28 euro/m² și 500 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 103 zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Năvodari reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un potențial semnificativ datorită dezvoltării continue a zonei. Explorează acum ofertele disponibile direct de la proprietari!