Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
3

198.000 €
209.800 €
94.38 € / mp

Teren intravilan de vânzare Lumina Constanta

Lumina

2.098 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

370.000 €
100 € / mp

Teren Strada Mare Lumina Central

Lumina

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

320.000 €
32 € / mp

Lumina teren 10000 mp

Lumina

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

586.454 €
23 € / mp

2.5 ha - teren construcții

Lumina

25.498 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

320.000 €
32 € / mp

Lumina teren 10000mp

Lumina

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

33.000 €
56.41 € / mp

Teren intravilan situat în Lumina, în Zona Peni ...

Lumina

585 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

115.000 €
78.39 € / mp

Teren intravilan 1467 MP in Lumina - Ideal pent ...

Lumina

1.467 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

215.000 €
76.32 € / mp

Lumina, teren intravilan 2.817mp de vanzare

Lumina

2.817 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

235.000 €
104.91 € / mp

Lumina, teren intravilan 2240mp

Lumina

2.240 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

323.520 €
497.348 €
347.50 € / mp

Teren intravilan împrejmuit 5.000 mp | Industri ...

Lumina

5.392 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

80.000 €
35.07 € / mp

Teren de vanzare intre Lumina si Navodari

Lumina

2.281 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
10

773.460 €
180 € / mp

Lumina-teren 4297mp cu deschidere la DN

Lumina

4.297 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

150.000 €
100 € / mp

Teren 1500 mp OVIDIU

Exterior Sud, Ovidiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

250.000 €
16.67 € / mp

Teren 1.5 Ha Academia de fotbal Gheorghe Hagi

Central, Ovidiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

185.000 €
40.03 € / mp

OVIDIU - Teren intravilan Zona 3 Parc Faleza.

Est, Ovidiu

La ~5km distanță

4.621 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
3

75.500 €
755 € / mp

TEREN DE VANZARE | OVIDIU | 600 MP

Ovidiu

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

530.000 €
189.29 € / mp

Teren de vanzare în Ovidiu zona liceul ICH ...

Ovidiu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

195.000 €
207.67 € / mp

Teren de vanzare in Ovidiu, Ovidiu Centru

Central, Ovidiu

La ~5km distanță

939 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

900.000 €
120 € / mp

Ovidiu-PECO Celsy- DN 2A teren intravilan, zona ...

Exterior Nord, Ovidiu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

920.000 €
54.12 € / mp

Teren Varianta Constanta - Ovidiu, 1,7 Ha

Exterior Vest, Ovidiu

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

250.000 €
50 € / mp

Teren 5000 mp Ovidiu

Exterior Sud, Ovidiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

66.000 €
220 € / mp

Loturi de teren , vis-a-vis de Insula Ovidiu

Sud, Ovidiu

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

168.000 €
253.78 € / mp

VAND TEREN OVIDIU LAC

Nord-Est, Ovidiu

La ~5km distanță

662 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

178.000 €
268.88 € / mp

Ovidiu - Teren de Vanzare

Ovidiu

La ~5km distanță

662 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

85.000 €
165.69 € / mp

Teren Vanzare Intravilan Ovidiu - 513 mp

Sud, Ovidiu

La ~5km distanță

513 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan varianta Ovidiu

Central, Ovidiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă

200.000 €
66.67 € / mp

Teren Ovidiu ideal hala

Est, Ovidiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

867.000 €
154.82 € / mp

Teren constructii UAT Ovidiu

Nord, Ovidiu

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
33.33 € / mp

Ovidiu - Terenuri intravilane

Vest, Ovidiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

29.900 €
44.36 € / mp

OVIDIU - ACADEMIE - Teren intravilan 674 mp pen ...

Sud-Vest, Ovidiu

La ~5km distanță

674 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Lumina, Județul Constanța

Lumina, situată în apropierea litoralului românesc, oferă oportunități interesante pentru cei care doresc să investească în terenuri de construcție. Această zonă beneficiază de accesibilitate decentă și un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din Lumina, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 120.000 euro, cu oferte ce încep de la 33.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 931 m², oferind oportunități pentru construcții ample.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 100 euro, cu valori variind între 23 euro/m² și 371 euro/m², ceea ce reflectă diversitatea ofertei.
  • Accesibilitate: Aproximativ 16% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce sugerează o oportunitate bună pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 59 de zile, indicând o piață activă.

Lumina reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcție, având în vedere prețurile competitive și dimensiunile generoase ale loturilor. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile de vânzare în Lumina!