Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

900.000 €
900 € / mp

Teren ultracentral 1000 mp pe Faleza Eforie Sud

Central, Eforie Sud

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
81.63 € / mp

Teren intravilan Techirghiol potențial investit ...

Central, Techirghiol

La ~5km distanță

490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

29.000 €
72.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 400 MP

Central, Techirghiol

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

32.000 €
80 € / mp

Terenuri Techirghiol Vind un terenIn intravil ...

Exterior Sud, Techirghiol

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
77.82 € / mp

Vând teren zona Golful Pescarilor ( RO-RO ) 51 ...

Agigea

La ~5km distanță

514 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

133.500 €
38.645 €
64.96 € / mp

Tuzla ,teren intravilan central DN39

Tuzla

La ~5km distanță

2.055 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
38.46 € / mp

Teren Tuzla 650 mp - aproape de mare

Tuzla

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

171.000 €
90 € / mp

Teren, Lazu, CONSTANTA

Lazu

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95.000 €
237.50 € / mp

De vânzare teren intravilan situat pe colț într ...

Cumpăna

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.500 €
99.60 € / mp

Teren de vânzare – Cumpăna, Constanța,Str. Caro ...

Cumpăna

La ~10km distanță

497 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

96.000 €
192 € / mp

Vând Teren Intravilan 500 mp Zona Veterani Km 5 ...

Km 5, Constanța

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.274.890 €
230 € / mp

Teren veterani km5 intravilan

Km 5, Constanța

La ~10km distanță

5.543 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €
70.000 €
91.67 € / mp

Teren de vânzare în Costinești – 600 mp Vând te ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.450.000 €
350 € / mp

Teren 7000mp Costinesti P+7 | Langa Proiect NIB ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

170.000 €
283.33 € / mp

Teren întravilan plus proiect Vila P+P1+P2

Central, Costinești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

550.800 €
631.800 €
68 € / mp

INVESTIȚIE PREMIUM COSTINESTI-Teren Strategic 8 ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

8.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

406.700 €
49 € / mp

Teren 8.300 mp DN39 Costinești | 35m Deschidere ...

Central, Costinești

La ~10km distanță

8.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

420.000 €
84 € / mp

Teren 5000mp in Costinesti PRIMUL RAND la MARE ...

Sud-Vest, Costinești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

236.000 €
230.000 €
118 € / mp

vanzare teren 2.000 mp in Constanta zona Varful ...

Viile Noi, Constanța

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

77.000 €
70 € / mp

18 terenuri intravilane Constanta-hale producti ...

CET, Constanța

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

100.000 €
259.07 € / mp

Teren vânzare zona Viile Noi

CET, Constanța

La ~10km distanță

386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

37.000 €
15.93 € / mp

Vând 2322 mp sat Potarnichea, comuna Topraisar

Potârnichea

La ~15km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
150 € / mp

Km 4-5, Veterani, proprietar, vand teren

Km 4-5, Constanța

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

382.480 €
80 € / mp

Teren intravilan liber de vanzare, imprejmuit, ...

Palas, Constanța

La ~15km distanță

4.781 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150.000 €
124.69 € / mp

PROPRIETAR- Teren Intravilan Constanța–Zona Pal ...

Palas, Constanța

La ~15km distanță

1.203 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

362.997 €
759.41 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren Ultracentral 478 mp | Zon ...

Casa de Cultură, Constanța

La ~15km distanță

478 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 362,997 € și 363.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

10.000 €
5.000.000 €
20 € / mp

Loturi Teren – utilități complete – Poarta Al ...

Abator, Constanța

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

121.275 €
63.16 € / mp

Teren zona CET, ideal hale, constructii industr ...

Zona Industrială, Constanța

La ~15km distanță

1.920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

787.815 €
315 € / mp

Teren de vanzare Str. I.C. Bratianu Constanta

Brătianu, Constanța

La ~15km distanță

2.501 mp teren
Construcții