Proprietăți unice: 36
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
9

190.000 €
42.22 € / mp

Teren de vanzare Eforie Nord

Periferie, Eforie Nord

4.500 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
8

54.450 €
50.75 € / mp

Teren intravilan situat in Eforie Nord, Jud. Co ...

Eforie Nord

1.073 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

250.000 €
231.05 € / mp

Teren intravilan 1080mp Eforie Nord Centru

Central, Eforie Nord

1.082 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

195.000 €
684.21 € / mp

Teren construcții, vedere frontala la mare și C ...

Sud, Eforie Nord

285 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
277.78 € / mp

Teren360mp Eforie Nord Exclusivitate

Central, Eforie Nord

360 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

45.000 €
90 € / mp

Teren Statiune Eforie Nord

Exterior Vest, Eforie Nord

500 mp teren
Construcții