Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
8

110.000 €
333.33 € / mp

De Vânzare – Teren Intravilan, Tomis ...

Tomis III, Constanța

330 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

248.325 €
525 € / mp

Teren de vânzare 473 mp – Tomis III, City Mall

Tomis III, Constanța

473 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
5

85.000 €
382.88 € / mp

EXCLUSIV! Teren 222 mp + casa demolabila - Troc ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

222 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

195.000 €
389.22 € / mp

TROCADERO - teren unicat cu suprafata de 501 m ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

501 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
11

210.000 €
688.52 € / mp

Trocadero - Teren cu casă demolabilă și autoriz ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

1.100.000 €
1,410.26 € / mp

OCAZIE! TEREN UNICAT 780MP ZONA TOMIS 2 DESCHID ...

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

255.000 €
850 € / mp

TEREN 300MP ZONA TOMIS 2 - MAMAIA

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

395.000 €
622.05 € / mp

Zona Centrala - Teren 635 mp

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

219.000 €
1,780.49 € / mp

Teren de 435mp cu utilitati si deschidere 14 m- ...

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

435 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

495.000 €
502.54 € / mp

Dezrobirii-Oportunitate investiție, Teren in zo ...

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

985 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

219.000 €
503.45 € / mp

Constanta - Coiciu - teren intravilan 435mp

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

435 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

79.900 €
639.20 € / mp

Teren 125 mp Constanta , zona Baba Novac

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

125 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

180.000 €
400.89 € / mp

Inel 1 -zona de case - teren 449 mp (deschidere ...

Inel I, Constanța

La ~5km distanță

449 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

150.000 €
833.33 € / mp

Constanta - Tomis I - teren cu PUD aprobat de ...

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

180 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

137.000 €
372.28 € / mp

Teren situat in zona Dacia - Scoala Spectrum

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

368 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 141.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
343.20 € / mp

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
354.86 € / mp

Teren de vanzare 2,818mp Constanta Strada B. P. ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

2.818 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

179.000 €
447.50 € / mp

TEREN 400 MP +PROIECT, ZONA DACIA

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

173.000 €
177.500 €
432.50 € / mp

TEREN CASA | DACIA | ZONA B.P. HASDEU

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

10.000.000 €
6,250.00 € / mp

Proiect Premium Unicat in Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

8.753 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

440.000 €
1,065.38 € / mp

EXCLUSIVITATE! TEREN UNICAT 413 MP ZONA FALEZA ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

413 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
807.86 € / mp

Exclusivitate - Faleza Nord - str. Unirii, tere ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

458 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

495.000 €
502.03 € / mp

Strada Unirii nr 65... Imagineaza- ti ca Aici P ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

986 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

323 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

430.000 €
893.97 € / mp

Teren pe malul marii!!! Schimb cu diferenta!

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

7.300.002 €
6.033.060 €
2,928.20 € / mp

Teren de vanzare locuinte colective - Plaja Rey ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

2.493 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

290.000 €
966.67 € / mp

Teren intre case, FALEZA NORD, la 200 m de plaj ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

333.000 €
249.81 € / mp

KAMSAS | INTRAVILAN | INVESTITIE

Energia, Constanța

La ~5km distanță

1.333 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

242.000 €
675.98 € / mp

Teren cu vad comercial in Piateta Hotel Cazino ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

358 mp teren
Construcții