Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
3

4.500.000 €
9,336.10 € / mp

Vanzare Teren unic construcții 4000 mp. Tomis N ...

City Park Mall, Constanța

4.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

1.000.000 €
400 € / mp

Zona Campus, Teren intravilan de vanzare 2500mp ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.200.000 €
480 € / mp

Teren intravilan 2500mp str Smaraldului - Campu ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

360.000 €
882.35 € / mp

Teren de 408 mp în zona Universită&#5 ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

408 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

339.900 €
825 € / mp

CAMPUS TEREN 412 MP DESCHIDERE 17 ML AUTORIZATI ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

412 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.573.000 €
993.68 € / mp

Teren universitate 1583mp

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

1.583 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

1.298.363 €
1.073.028 €
1,756.92 € / mp

Teren 739 mp cu vizibilitate excelentă la Bulev ...

Universitate, Constanța

La ~5km distanță

739 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

296.700 €
1,150.00 € / mp

Teren intravilan 258 mp construibil + curte 80 ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

258 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

137.000 €
372.28 € / mp

Teren situat in zona Dacia - Scoala Spectrum

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

368 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 141.000 €
Agenție

3 luni în urmă
6

169.900 €
179.000 €
424.75 € / mp

TEREN 400 MP +PROIECT SI AUTORIZATIE DE CONSTRU ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
343.20 € / mp

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000.000 €
354.86 € / mp

Teren de vanzare 2,818mp Constanta Strada B. P. ...

Dacia, Constanța

La ~5km distanță

2.818 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

150.000 €
833.33 € / mp

Constanta - Tomis I - teren cu PUD aprobat de ...

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

180 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

211.750 €
847 €
847 € / mp

Teren ultracentral Bd.Mamaia

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 100 € și 185.000 €
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

430.000 €
893.97 € / mp

Teren pe malul marii!!! Schimb cu diferenta!

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

481 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
21

10.000.000 €
6,250.00 € / mp

Proiect Premium Unicat in Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

8.753 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

323 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
807.86 € / mp

Exclusivitate - Faleza Nord - str. Unirii, tere ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

458 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

440.000 €
1,065.38 € / mp

EXCLUSIVITATE! TEREN UNICAT 413 MP ZONA FALEZA ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

413 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

7.300.002 €
6.033.060 €
2,928.20 € / mp

Teren de vanzare locuinte colective - Plaja Rey ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

2.493 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

290.000 €
966.67 € / mp

Teren intre case, FALEZA NORD, la 200 m de plaj ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

495.000 €
502.03 € / mp

Strada Unirii nr 65... Imagineaza- ti ca Aici P ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

986 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

85.000 €
382.88 € / mp

EXCLUSIV! Teren 222 mp + casa demolabila - Troc ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

222 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
11

210.000 €
688.52 € / mp

Trocadero - Teren cu casă demolabilă și autoriz ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

195.000 €
389.22 € / mp

TROCADERO - teren unicat cu suprafata de 501 m ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

501 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

249.000 €
415 € / mp

Kazeboo Teren intravilan 600mp D20

Nord, Mamaia

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

545.708 €
762.16 € / mp

Teren cu vad comercial in Piateta Hotel Cazino ...

Central, Mamaia

La ~5km distanță

716 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

241.998 €
675.97 € / mp

Teren cu vad comercial in Piateta Hotel Cazino ...

Central, Mamaia

La ~5km distanță

358 mp teren
Construcții