Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

320.000 €
802.01 € / mp

Teren intravilan de vânzare Constanța, zona Cen ...

Central, Constanța

399 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

188.868 €
156.090 €
665.03 € / mp

Teren cu fundatie Intravilan - Constanta Centra ...

Central, Constanța

284 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

2.420.000 €
1,106.03 € / mp

2188 mp - Proiect S+P+4 | 62 apartamente 2/3/4 ...

Central, Constanța

2.188 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

200.000 €
800 € / mp

TEREN 250MP | CENTRAL | B-DUL MAMAIA

Central, Constanța

250 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.660.000 €
700 € / mp

Casa Casatoriilor, teren deosebit 3800 mp

Central, Constanța

3.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

2.753 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
3

3.646.194 €
3.013.384 €
1,171.28 € / mp

Oportunitate de investitie | Intravilan

Nord, Constanța

La ~5km distanță

3.113 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

315.000 €
57.58 € / mp

POTENTIAL IMENS, zona rezidentiala Mangalia

Exterior Sud, Constanța

La ~5km distanță

5.471 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

240.000 €
923.08 € / mp

Constanta - Ultracentral - teren 260 mp, poziti ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

260 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

242.000 €
675.98 € / mp

Teren cu vad comercial in Piateta Hotel Cazino ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

358 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

17.500.000 €
50 € / mp

Portul Constanta - Teren cu acces la cale fera ...

Exterior Sud, Constanța

La ~5km distanță

350.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

550.000 €
55 € / mp

Teren 10000 mp INTRAVILAN Constanta

Vest, Constanța

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

450.000 €
645.000 €
90 € / mp

Teren intravilan cu deschidere la Drum European ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

350.000 €
70 € / mp

Teren spațiu depozite/producție/service cu PUZ ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

430.000 €
759.72 € / mp

Teren intravilan 566 mp - ULTRACENTRAL - 430.00 ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

566 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

168.215 €
85 € / mp

Teren intravilan

Exterior Sud, Constanța

La ~5km distanță

1.979 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

630.000 €
50 € / mp

COSTINESTI (Cod 01) - Teren intravilan ideal d ...

Nord, Constanța

La ~5km distanță

12.600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

870.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona varianta Ovi ...

Periferie, Constanța

La ~5km distanță

29.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

230.000 €
110.000 €
92 € / mp

ANCORA , PALAS , IDEAL HALA , SERVICE , DEPOZI ...

Periferie, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
106.38 € / mp

Teren Intravilan Constanta / Bulevardul Tomis/B ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

235 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

115.000 €
135.29 € / mp

Teren intravilan Mamaia Nord

Nord, Constanța

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

35.000 €
46.05 € / mp

Mihail Kogalniceanu teren in noul cartier Tomis ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

760 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

3.865.224 €
3.194.400 €
128.84 € / mp

P+10 | Teren spectaculos in prima linie la mare ...

Exterior Sud, Constanța

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

395.000 €
622.05 € / mp

Zona Centrala - Teren 635 mp

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

1.100.000 €
1,410.26 € / mp

OCAZIE! TEREN UNICAT 780MP ZONA TOMIS 2 DESCHID ...

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

255.000 €
850 € / mp

TEREN 300MP ZONA TOMIS 2 - MAMAIA

Tomis II, Constanța

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

495.000 €
502.03 € / mp

Strada Unirii nr 65... Imagineaza- ti ca Aici P ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

986 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

370.000 €
807.86 € / mp

Exclusivitate - Faleza Nord - str. Unirii, tere ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

458 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

294.900 €
966.89 € / mp

Teren Faleza Nord 305 mp cu deschidere 12 m

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

305 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în centrul Constanței

Centrul Constanței, un loc vibrant și plin de istorie, este ideal pentru dezvoltări imobiliare datorită accesului facil la plajă și la diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 189.000 euro, cu oferte care încep de la 129.000 euro și pot ajunge până la 320.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată mediu accesibil, comparativ cu prețul mediu național de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 591 euro, cu valori variind între 40 euro/m² și 1.078 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 83 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Centrul Constanței reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri de construcții într-o zonă cu potențial de creștere. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?