Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
77.82 € / mp

Vând teren zona Golful Pescarilor ( RO-RO ) 51 ...

Agigea

514 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare in Agigea

Agigea

4.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

171.000 €
90 € / mp

Teren, Lazu, CONSTANTA

Lazu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

900.000 €
900 € / mp

Teren ultracentral 1000 mp pe Faleza Eforie Sud

Central, Eforie Sud

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

29.000 €
72.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 400 MP

Central, Techirghiol

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
81.63 € / mp

Teren intravilan Techirghiol potențial investit ...

Central, Techirghiol

La ~5km distanță

490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

32.000 €
80 € / mp

Terenuri Techirghiol Vind un terenIn intravil ...

Exterior Sud, Techirghiol

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.500 €
99.60 € / mp

Teren de vânzare – Cumpăna, Constanța,Str. Caro ...

Cumpăna

La ~5km distanță

497 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.274.890 €
230 € / mp

Teren veterani km5 intravilan

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

5.543 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

236.000 €
230.000 €
118 € / mp

vanzare teren 2.000 mp in Constanta zona Varful ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

77.000 €
70 € / mp

18 terenuri intravilane Constanta-hale producti ...

CET, Constanța

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

100.000 €
259.07 € / mp

Teren vânzare zona Viile Noi

CET, Constanța

La ~10km distanță

386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
150 € / mp

Km 4-5, Veterani, proprietar, vand teren

Km 4-5, Constanța

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150.000 €
124.69 € / mp

PROPRIETAR- Teren Intravilan Constanța–Zona Pal ...

Palas, Constanța

La ~10km distanță

1.203 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

382.480 €
80 € / mp

Teren intravilan liber de vanzare, imprejmuit, ...

Palas, Constanța

La ~10km distanță

4.781 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

121.275 €
63.16 € / mp

Teren zona CET, ideal hale, constructii industr ...

Zona Industrială, Constanța

La ~10km distanță

1.920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
9

362.997 €
759.41 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren Ultracentral 478 mp | Zon ...

Casa de Cultură, Constanța

La ~10km distanță

478 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 362,997 € și 363.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

133.500 €
38.645 €
64.96 € / mp

Tuzla ,teren intravilan central DN39

Tuzla

La ~10km distanță

2.055 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
38.46 € / mp

Teren Tuzla 650 mp - aproape de mare

Tuzla

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

10.000 €
5.000.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 500 mp | utilitati | ideal cas ...

Abator, Constanța

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

787.815 €
315 € / mp

Teren de vanzare Str. I.C. Bratianu Constanta

Brătianu, Constanța

La ~10km distanță

2.501 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

275.000 €
110 € / mp

Teren vinzare

Brătianu, Constanța

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

550.000 €
686.64 € / mp

Teren 801 mp de vânzare în zona Compozitorilor ...

Energia, Constanța

La ~10km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren str. Prelungirea Nicolae Filimon, zona Au ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

37.000 €
15.93 € / mp

Vând 2322 mp sat Potarnichea, comuna Topraisar

Potârnichea

La ~10km distanță

2.322 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

La ~10km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
12

172.800 €
320 € / mp

Teren + proiect Palazu Mare - Corneliu Baba

Tomis Plus, Constanța

La ~10km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

225.000 €
576.92 € / mp

OCAZIE !!! Teren ULTRA Exclusivist în Constanța ...

Tomis Plus, Constanța

La ~10km distanță

390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

La ~10km distanță

323 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Agigea, Județul Constanța

Agigea, situată pe malul Mării Negre, este o localitate atractivă pentru dezvoltări imobiliare, având acces facil la plaje și facilități turistice. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții disponibile direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 60.000 euro, cu oferte ce încep de la 40.000 euro și ajung până la 260.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 78 euro, cu valori variind între 40 euro/m² și 110 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 23 de zile, indicând o piață activă.

Agigea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un potențial de dezvoltare semnificativ datorită poziționării sale strategice. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?