Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

106.000 €
81.54 € / mp

Teren intravilan, 1300 mp, constructie pe teren ...

Vechea

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

125.000 €
29.94 € / mp

Vand teren pentru constructie in Vechea- Chinte ...

Vechea

4.175 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

20.000 €
24.51 € / mp

De vanzare teren Intravilan, 816mp Deusu/Chinte ...

Deușu

La ~5km distanță

816 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

49.900 €
17.21 € / mp

Teren intravilan în Deusu, comuna Chinteni, la ...

Deușu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

85.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare Deusu com Chinteni ...

Deușu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
20

72.500 €
78.46 € / mp

TEREN CU RULOTA FUNCTIONALA 924mp front 34ml

Deușu

La ~5km distanță

924 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

29.500 €
38.31 € / mp

TEREN INTRAVILAN – DEUȘU

Deușu

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

65.000 €
28.76 € / mp

Teren de vanzare 2250mp front 22ml Baciu Salist ...

Săliștea Veche

La ~5km distanță

2.260 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă

132.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare CLUJ/DEUSU

Deușu

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă

174.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare CLUJ/DEUSU

Deușu

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

99.000 €
82.50 € / mp

Teren de vanzare 1200mp parcela cu livada de 80 ...

Deușu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

39.500 €
56.43 € / mp

Teren de vanzare suprafata de 700 mp zona Deușu

Deușu

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

75.000 €
38.25 € / mp

Teren construibil, 1961mp, Chinteni - Macicasu, ...

Măcicașu

La ~5km distanță

1.961 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

39.803 €
53 € / mp

Teren Chinteni - deasupra lacului, 751 mp, fron ...

Chinteni

La ~5km distanță

751 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

134.000 €
78.59 € / mp

Teren pentru constructii intravilan, 1705 mp, C ...

Chinteni

La ~5km distanță

1.705 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
45.000 €
81.30 € / mp

Teren intravilan, 492 mp, zona intrare - Chinte ...

Chinteni

La ~5km distanță

492 mp teren
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

115.000 €
56.65 € / mp

Teren cu autorizatie pentru doua case in Chinte ...

Chinteni

La ~5km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

69.000 €
115 € / mp

Trei parcele teren intravilan, PUZ, 600 mp, uti ...

Chinteni

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

306.500 €
53.77 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan 5700mp - Chinteni, ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

144.000 €
20 € / mp

Teren intravila, 7200 mp, front 22, PUZ in lucr ...

Chinteni

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

110.000 €
154.28 € / mp

Teren în CHINTENI teren intravilan, 713 mp, cu ...

Chinteni

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

125.000 €
32.89 € / mp

Teren intravilan de 3800 mp, zona Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

47.000 €
86.24 € / mp

Teren intravilan, 545 mp, Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

545 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

392.645 €
71.39 € / mp

Teren Intravilan constructii 5500 mp cu Puz In ...

Chinteni

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

84.900 €
59.58 € / mp

Teren autorizabil la preț foarte bun Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

1.425 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

45.999 €
60.05 € / mp

Teren cu proiect de casa in Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

66.600 €
55.500 €
120 € / mp

Teren intravilan, 2 parcele, Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

555 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

65.000 €
130 € / mp

Teren strada Ion Creanga, comuna Chinteni

Chinteni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

110.000 €
157.14 € / mp

Teren 700 mp, cu autorizatie de constructie + u ...

Chinteni

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

119.900 €
79.93 € / mp

Teren intravilan Chinteni 1.500mp front 18ml pr ...

Chinteni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții