Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Promovată

1 lună în urmă
11

107.900 €
78.99 € / mp

Teren intravilan la 14 km Cluj, 1366mp, Valcele ...

Vâlcele

1.366 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

311.750 €
72.50 € / mp

Teren pentru hala industriala/ Valcele / DN E60

Vâlcele

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

156.800 €
32 € / mp

Teren de vânzare in Valcele

Vâlcele

4.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

107.900 €
78.99 € / mp

Teren intravilan la 14 km Cluj, 1366mp, Valcele ...

Vâlcele

1.366 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

1.200.000 €
120 € / mp

Teren industrial de vanzare – Valcele, 10.000 m ...

Vâlcele

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

123.990 €
136.389 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Valcele

Vâlcele

4.133 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.630.000 €
302.50 € / mp

Teren 12.000 mp PUZ Aprobat pentru 6 Hale, Valc ...

Vâlcele

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.344.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 16.800 mp, PUZ aprobat, Valce ...

Vâlcele

16.800 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

96.000 €
69.500 €
36.43 € / mp

Teren de vanzare in Rediu! 2600 MP! Exclusivita ...

Rediu

La ~5km distanță

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

67.500 €
50 € / mp

Teren intravilan| front la drum asfaltat| Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

179.000 €
3,580.00 € / mp

Casă + anexe gospodărești pe teren generos în R ...

Rediu

La ~5km distanță

2.132 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
1

68.586 €
42 € / mp

Teren intravilan constructie case, Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.633 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

95.000 €
47.50 € / mp

Comision 0% ! Teren intravilan ideal pentru con ...

Rediu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

121.500 €
45 € / mp

Comision 0! Teren 2700 mp, ideal constructie, R ...

Rediu

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

90.000 €
75.000 €
82.64 € / mp

Teren cu utilitati si veche in Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.089 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

74.000 €
95.73 € / mp

Teren Intravilan 773mp+drum Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

773 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

135.000 €
385.71 € / mp

Teren 350 mp, Borhanci!

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

244.050 €
150 € / mp

Teren Borhanci, Remenyik Sandor

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.627 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

230.000 €
230 € / mp

Teren 1000 mp, front 28 ml, duplex, Borhanci, P ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

250.000 €
309.79 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Borh ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

807 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

82.000 €
112.95 € / mp

Oportunitate teren Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

726 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

145.000 €
145 € / mp

Oportunitate investitie: teren cu panorama spre ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

145.000 €
397.26 € / mp

Teren de vanzare in Borhanci, 365 mp, front de ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

365 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

496.100 €
145.61 € / mp

Teren pentru constructii, cu PUZ in curs de ob ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.407 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

300.000 €
603.62 € / mp

Teren pentru duplex/Cartier Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

497 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

139.000 €
109.97 € / mp

Teren intravilan la 500m de Hub-ul Educational ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.264 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

387.000 €
90 € / mp

Teren Intravilan de vânzare, 4300mp, front 25 m ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

360.000 €
360 € / mp

Teren autorizabil Liu | 1000mp | front 30ml | B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

2.060.000 €
200 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

122.500 €
64.99 € / mp

Teren intravilan 1885mp zona HAB-lui educaționa ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.885 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

1.000.000 €
932.84 € / mp

Teren intravilan 1072mp cu puz aprobat | Borhan ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.072 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Vâlcele, Județul Cluj

Vâlcele, situat în apropierea Clujului, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru dezvoltări imobiliare. Această zonă beneficiază de o atmosferă rurală, dar cu acces facil la facilitățile orașului Cluj-Napoca. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din Vâlcele, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 107.000 euro, cu oferte care încep de la 107.900 euro și ajung până la 156.800 euro.
  • Accesibilitate: Prețurile sunt considerate medii în comparație cu prețul mediu național de 100.792 euro, ceea ce face zona atractivă pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 79 euro, cu valori variind între 23 euro/m² și 79 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 42 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Vâlcele reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție într-o zonă liniștită, dar accesibilă. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!