Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
58.37 € / mp

De vanzare teren intravilan in sat Tauti, jud. ...

Tăuți

771 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

270.000 €
52.94 € / mp

Teren Intravilan cuprins in PUG, 5100 mp, Tauti

Tăuți

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

957.745 €
155 € / mp

Teren intravilan constructii Tauti

Tăuți

6.179 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
1

55.000 €
50 € / mp

Parcele de teren în Tauti, Intravilan cuprins i ...

Tăuți

1.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

381.200 €
200 € / mp

Teren constructie duplex 1906mp front 18ml Iazu ...

Florești

La ~5km distanță

1.906 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

85.000 €
121.43 € / mp

Teren intravilan 700mp , zona Valea Gârbăului

Florești

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

350.000 €
97.22 € / mp

Teren 3600mp latime 23ml zona strazii Narciselo ...

Florești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
4

159.500 €
116.08 € / mp

Teren 1370mp cu front de 38 mp Donath Park

Florești

La ~5km distanță

1.374 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.538.780 €
235 € / mp

Teren intravilan, 6.548 MP, zona Abatorului

Florești

La ~5km distanță

6.548 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

550.000 €
94.83 € / mp

Oportunitate investitie, teren autorizat duplex ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

593.000 €
80.14 € / mp

Teren extravilan pretabil hale industruale 7400 ...

Florești

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

501.066 €
81 € / mp

Teren intravilan in Floresti

Florești

La ~5km distanță

6.186 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

557.350 €
71 € / mp

Teren intravilan in Floresti, Valea Sanaslaului

Florești

La ~5km distanță

7.850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

169.500 €
148.42 € / mp

Teren intravilan 1142mp, constructie duplexuri, ...

Florești

La ~5km distanță

1.142 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550.000 €
94.83 € / mp

Teren cu 5 autorizații, panorama superba , vanz ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

632.500 €
50 € / mp

Oportunitate, Teren pentru investitie, 12.500 m ...

Florești

La ~5km distanță

12.650 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

153.100 €
185.000 €
98.77 € / mp

Oportunitate pentru investitie, Teren 1550 mp , ...

Florești

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

300.000 €
30 € / mp

Teren foarte bun pentru investitie pe Stejarulu ...

Florești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

330.000 €
125 € / mp

Teren Intravilan, 2.640 mp, Zona Terra

Florești

La ~5km distanță

2.640 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

139.500 €
303.26 € / mp

Duplex autorizat 500 mp zona vivo

Florești

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 10 agenții cu prețuri cuprinse între 139,500 € și 155.000 €
Agenție

8 luni în urmă
6

132.000 €
264 € / mp

Teren de duplex autorizat, 500 mp , zona Tauti

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

450.000 €
140.63 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Florești

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

1.785.000 €
376.82 € / mp

Teren pretabil pentru constructie bloc, regim d ...

Florești

La ~5km distanță

4.737 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

129.500 €
259 € / mp

Teren autorizat pentru constructie duplex, zona ...

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

550.000 €
203.70 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile la margin ...

Florești

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

360.000 €
225 € / mp

Teren intravilan 1600 mp,asfalt, strazii front ...

Florești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

159.900 €
319.80 € / mp

Teren autorizat casa idividuala ,zona Magnoliei

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
112.04 € / mp

Teren 1071mp, front 34m, str Stejarului Florest ...

Florești

La ~5km distanță

1.071 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

112.000 €
373.33 € / mp

Teren autorizat casa individuala P+1 Floresti I ...

Florești

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

103.000 €
224.40 € / mp

Teren intravilan ,459 mp, zona TERRA

Florești

La ~5km distanță

459 mp teren
Construcții