Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

30.090 €
30.03 € / mp

Teren intravilan cu PUZ – Smida, zonă montană s ...

Smida

1.002 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

104.176 €
17 € / mp

Teren de vanzare Poiana Horea

Poiana Horea

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

17.499 €
18.66 € / mp

Teren cu Puz pe aprobat, CF, C.U, loturi Poiana ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

938 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

74.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan la Poiana Horea - Belis - 16.0 ...

Poiana Horea

La ~5km distanță

16.257 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

26.000 €
21 € / mp

De vanzare teren 1.238m² Belis langa Pescarie - ...

Beliș

La ~5km distanță

1.238 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

500.000 €
46.30 € / mp

Oportunitare | Teren 1ha cu PUZ | Belis

Beliș

La ~5km distanță

10.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

74.500 €
55.19 € / mp

Oportunitare | Teren 1350 mp cu PUZ | Belis

Beliș

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

41.000 €
31.54 € / mp

Teren de vanzare Belis1300mp Strada principala ...

Beliș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €
10.25 € / mp

Oportunitate.Teren de vanzare la munte-BELIS

Beliș

La ~5km distanță

17.070 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

500.000 €
46.24 € / mp

Teren intravilan 10.814 mp cu PUZ aprobat – Bel ...

Beliș

La ~5km distanță

10.814 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

13.000 €
22.22 € / mp

Vanzare Teren – Risca, Comuna Belis

Beliș

La ~5km distanță

585 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

145.000 €
52.67 € / mp

Teren de vanzare 2.753m²/52€ m² lac Belis, la G ...

Beliș

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

89.000 €
17.80 € / mp

De vanzare teren Extravilan(faneata)-Belis,Cluj

Beliș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

20.000 €
20.99 € / mp

Teren de vânzare în Beliș, sat Giurcuța de Jos

Giurcuța de Jos

La ~5km distanță

953 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

30.000 €
75 € / mp

De vanzare teren de 400mp cu vedere la lacul B ...

Bălcești (Beliș)

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

22.000 €
58.82 € / mp

Teren intravilan, Balcesti, view spectaculos!

Bălcești (Beliș)

La ~5km distanță

374 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

76.000 €
25 € / mp

Teren intravilan, 3040 mp, Dealu Botii, com Bel ...

Dealu Botii

La ~5km distanță

3.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

51.500 €
15.74 € / mp

Teren+casa in zona superba-Statiunea Belis-Fant ...

Giurcuța de Sus

La ~10km distanță

3.272 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

30.000 €
12.47 € / mp

Teren Marisel, zona deosebita

Mărișel

La ~10km distanță

2.406 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

39.000 €
21.73 € / mp

Teren deosebit Marisel, intravilan

Mărișel

La ~10km distanță

1.795 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

59.250 €
15 € / mp

Oportunitate Teren extravilan 4000mp , Zona Bai ...

Mărișel

La ~10km distanță

3.950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

73.500 €
35 € / mp

Teren intravilan

Mărișel

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

32.000 €
29.09 € / mp

Teren de vanzare Marisel | Panorama & Intimitat ...

Mărișel

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

27.900 €
37.50 € / mp

Teren 744 mp + Proiect cabana Marisel

Mărișel

La ~10km distanță

744 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
21.53 € / mp

Teren extravilan pentru investitie

Mărișel

La ~10km distanță

2.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

139.900 €
31.21 € / mp

Teren Intravilan,Autorizatie de Construire,4483 ...

Mărișel

La ~10km distanță

4.483 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

213.660 €
210.000 €
30 € / mp

Teren Intravilan, 7122 mp, situat in Marisel!

Mărișel

La ~10km distanță

7.122 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

29.000 €
19.33 € / mp

Teren de vanzare Marisel 1.500m²/19€ m²

Mărișel

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

116.000 €
60.04 € / mp

Teren intravilan ,1.932 mp , Marisel

Mărișel

La ~10km distanță

1.932 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

196.740 €
60 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 3279 MP – Coada L ...

Mărișel

La ~10km distanță

3.279 mp teren
Construcții