Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

499.000 €
124.75 € / mp

Teren pentru dezvoltare industrială S&#226 ...

Sânnicoară

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.035.000 €
155.17 € / mp

Teren pentru constructie hala industriala in zo ...

Sânnicoară

6.670 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

950.000 €
95.96 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Sânnicoară

9.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

480.000 €
120 € / mp

Teren industrial de vanzare in Apahida

Sânnicoară

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.996.500 €
181.50 € / mp

Teren cu PUZ 11.000 mp 12 parcele pentru Case/D ...

Sânnicoară

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

459.000 €
85 € / mp

Teren Sannicoara, UTR IDe9-unitati industriale, ...

Sânnicoară

5.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

68.000 €
130.77 € / mp

De vanzare 4 parcele de teren intravilan in San ...

Sânnicoară

520 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

1.126.400 €
100 € / mp

De vanzare teren industrial cu PUZ aprobat

Sânnicoară

11.264 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

1.800.000 €
209.30 € / mp

Teren 8600 mp Intravilan – Parcul Industrial NE ...

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

161.000 €
100 € / mp

De Vanzare! Teren intravilan, construibil, 1610 ...

Dezmir

La ~5km distanță

1.610 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

232.000 €
40 € / mp

Oportunitate investitie, teren 5800 MP/32 ML, D ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
1

450.000 €
80.36 € / mp

Teren de 5600mp, 8 parcele pentru case individu ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

114.000 €
58.98 € / mp

Teren intravilan constructie casa, Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

1.933 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

300.000 €
103.45 € / mp

INVESTITIE! 3 Parcele teren intravilan Dezmir, ...

Dezmir

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

70.000 €
119.86 € / mp

Teren Intravilan, Dezmir, 584 mp

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

70.000 €
119.86 € / mp

Teren intravilan 584mp pentru casa | Front 16.5 ...

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

120.000 €
120 € / mp

Oferta limitata 2 parcele autorizate de duplex

Dezmir

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

450.000 €
99.16 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Dezmir

La ~5km distanță

4.538 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

59.990 €
119.98 € / mp

Teren cu autorizatie pentru duplex in Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.966.250 €
121.59 € / mp

Teren langa nodul de la intrare in Dezmir!

Dezmir

La ~5km distanță

16.171 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

79.990 €
74.990 €
86.76 € / mp

Teren 922 mp cu autorizatie de construire

Dezmir

La ~5km distanță

922 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

99.500 €
108.62 € / mp

916mp, Dezmir, zona aerisita, urbanism, comisio ...

Dezmir

La ~5km distanță

916 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

475.000 €
104.63 € / mp

Oportunitate investiție Teren parcelat cu autor ...

Dezmir

La ~5km distanță

4.540 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 475,000 € și 499.990 €
Agenție

1 lună în urmă
1

638.000 €
150.01 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Apahida

La ~5km distanță

4.253 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

48.000 €
83.48 € / mp

Teren de 575 mp intravilan in Apahida

Apahida

La ~5km distanță

575 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

48.000 €
83.48 € / mp

Teren intravilan Apahida, destinatie speciala

Apahida

La ~5km distanță

575 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

162.500 €
40.02 € / mp

Teren intravilan 4060mp zona industriala Apahid ...

Apahida

La ~5km distanță

4.060 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

600.000 €
40 € / mp

Teren ideal pentru constructie hala-Apahida, 15 ...

Apahida

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

97.000 €
27.71 € / mp

Teren industrial 3500mp, Apahida

Apahida

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

97.000 €
34.64 € / mp

Teren constructii Apahida, acces drum, panorama ...

Apahida

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții