Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
4

323.700 €
12.50 € / mp

Teren 26.000mp, halta Rascruci drum european E5 ...

Răscruci

25.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

136.800 €
38.54 € / mp

Vanzare teren intravilan parcelabil, in localit ...

Răscruci

3.550 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

700.000 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Bonțida

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

300.000 €
52.13 € / mp

Teren intravilan industrial – 5.755 mp | Bonțid ...

Bonțida

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

111.645 €
5 € / mp

Foarte bun de construcții și agricultura

Bonțida

La ~5km distanță

22.329 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

90.000 €
25 € / mp

Teren potrivit pentru constructii - Bontida

Bonțida

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

31.000 €
30.07 € / mp

Vanzare teren in localitatea Bonțida

Bonțida

La ~5km distanță

1.031 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

77.400 €
9 € / mp

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Luna de Jos

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

599.000 €
26.74 € / mp

Oportunitate investitie! Teren intravilan 2,26 ...

Fundătura

La ~5km distanță

22.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

320.000 €
290.000 €
32 € / mp

Comicion 0%Teren 10000 mp, front 60 m la DN, A/ ...

Fundătura

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

1.896.009 €
1.566.950 €
51.24 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat POT 75% si CUT ...

Juc-Herghelie

La ~5km distanță

37.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

40.000 €
21.05 € / mp

Teren Parcela 1900 mp intravilan Iclozel Iclod

Iclozel

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.900 €
26.60 € / mp

Teren intravilan construibil imediat | 1500mp | ...

Iclozel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

44.900 €
22.45 € / mp

Teren intravilan construibil imediat | 2000mp | ...

Iclozel

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

510.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare in Jucu de Mijloc

Jucu

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

261.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potențial excelent de inves ...

Jucu

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

580.000 €
28.57 € / mp

TEREN EXTRAVILIAN 20300 MP | FRONT 56MP | JUC ...

Jucu de Sus

La ~10km distanță

20.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

58.417 €
48.279 €
58.42 € / mp

Teren cu autorizatie duplex in Jucu de Sus

Jucu de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

102.000 €
57.86 € / mp

Teren intravilan 1763 mp - Jucu de Sus - Cluj

Jucu de Sus

La ~10km distanță

1.763 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 102,000 € și 104.017 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
46.54 € / mp

Oportunitate de Investiție/Construire în Jucu d ...

Jucu de Sus

La ~10km distanță

752 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

58.417 €
58.42 € / mp

Teren intravilan 1000 mp cu AC DUPLEX – Jucu de ...

Jucu de Sus

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

129.990 €
44.82 € / mp

Teren intravilan, 2,900 mp Jucu de Sus, la asfa ...

Jucu de Sus

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

22.500 €
25 € / mp

Teren plat, intravilan, 900 mp, toate utilitati ...

Borșa

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

34.000 €
28.33 € / mp

Teren pentru construtie, zona centrala

Iclod

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

71.500 €
19.99 € / mp

Teren intravilan în Iclod: Locul ideal pentru n ...

Iclod

La ~10km distanță

3.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

40.000 €
30.19 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 1,325mp Iclod / St ...

Iclod

La ~10km distanță

1.325 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

99.000 €
99 € / mp

Vânzare teren de construcții intravilan, Câmpen ...

Câmpenești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

200.000 €
17.24 € / mp

Teren 11.600 mp intravilan, cu casa si utilitat ...

Câmpenești

La ~10km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

39.999 €
66.67 € / mp

Teren cu autorizatie casa individuala, 600mp te ...

Câmpenești

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Campenesti

Câmpenești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții